Příspěvky uživatele - 236.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskyne 2024, 17.3.2024
Stromek broskvoně O´Henry dostal zásek od bakteriální rakoviny a nový zdá se býti falešný, protože na rozdíl od pravého stromku má ještě zabalené květy a nic bych za to nedal, že budou zvonkovité. Rád bych se pletl. Tato broskvoň nemá v současném... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 17.3.2024
A máme tady první letošní mráz do kvetoucích ovocných stromů. Kdyby to Dáša nezmínila, tak jsem to vůbec nezaregistroval. Uspokojil jsem se velmi teplým únorem a poměrně teplým březnem, až na nějaké občasné výkyvy, jako by už vůbec nic nehrozilo. Asi... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 17.3.2024
Nevím, pane Waltere. Podtrhávám až moc. Třeba u Spartanu a Holiday to bylo minulý rok až zbytečně brzo. Typicky lahodná chuť se u Spartanu dostavila jen u plodů ponechaných na stromě až do půlky řijna. Ty ovšem tak dlouho uskladněné nevydrží, pokud... celý příspěvek >
Envy, 17.3.2024
Stejný zážitek jsem měl po ochutnávce plodu Jazzu (stejní rodiče jako u Envy). Doufám, že se dočkám i nějakých svých plodů (Jazzu).
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika