Příspěvky uživatele - 182.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po brosvi opět broskev, 3.8.2008
Letos se mi rozlomila asi 20ti leta broskev.Chtěl bych na totéž místo vysadit novou, jsemochoten pro to udělat cokoliv, je to krásné sluné chráněné místo.Od podzimu mám vysazenou novou, je už pěkně obrostlá a tu bych chtěl dát na... celý příspěvek >
Jaká je Rajka, 21.7.2008
Vloni na podzim jsem zasadil jabloň Rajka.Můžete mi někdo cokoliv o ní napsat, děkuji Pepa
Zaštipovat okurky nakladačky?, 1.7.2008
Letos jsem zaštipoval okurky nakladačky F1,ale špatně se mi rozrůstají.Udělal jsem chybu?pepa
Co s letošními letorosty, 29.6.2008
Na podzim to budou dva roky, co jsem vysadil na zahrádce 10ks v.révy.Nyní mi vyrostly přes metr dlouhé výhony a na nich jsou další.Celá stěna je dost zahoustlá, hroznů pár mám.Přihnojil jsem trochou kompostu a NPK.Prosím o radu, jak dál.
jaké postřiky nazelené plody, 6.6.2008
Mám krásně nasazenou odrúdu Stanly.Proti pilatce jsem stříkal ale nevím jak ošetřovat do začátku sklizně.Josef Pekárek.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika