Příspěvky uživatele - 64.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wangenheim podpnik, 10.3.2024
Vďaka za odpoveď. Už mi je to jasné.
Wangenheim podpnik, 10.3.2024
Zdravím. Kde sa dá kupiť podpník wangenheim? Alebo je to odroda slivky, ktorá môže slúžiť aj ako podpník? Nejak v tom nemám jasno.
Ríbezle nerastú, 20.3.2023
Problém je hlavne v tom, že z toho nebolo čo odstrihnúť. Po zasadení to rástlo len minimálne. Ja som to v jednom roku trochu prestrihal aj to pustilo zopar prírastkov ale žiaden veľký zázrak to nebol. Aj keď som si chcel namnožiť tie... celý příspěvek >
Ríbezle nerastú, 20.3.2023
Zdravím. Mam taký problém, že mi ríbezľe vôbec netvoria nove prírastky a ani nerastu. Zasadil som pred 7 rokmi kričkove a stále su rovnaké. Kúpil som aj stromčekové ale tie tiež netvoria nove prírastky. Urodu to síce prináša ale cele... celý příspěvek >
Aká je to odroda?, 17.11.2022
Bohužial viac fotiek nemám. Chuť sladká, aromatická, lahodná. Dozrieva asi týždeň po zbere pri izbovej teplote.  Mal som ešte len 2 plody na ukážku. Pestované v nadmorskej výške 660 m.n.m. na slnečnom stanovišti.  Konár... celý příspěvek >
Aká je to odroda?, 16.11.2022 Obsahuje fotku
Zdravím. Nepozná niekto túto hrušku? Chcel by som vedieť aká je to odroda. Dozrieva koncom septembra. Dostal som vrúbeľ od kolegu a po pár rokoch mi konečne prvý krát zarodila.
Neznama odroda, 30.9.2022 Obsahuje fotku
fotka 3
Neznama odroda, 30.9.2022 Obsahuje fotku
fotka 2
Neznama odroda, 30.9.2022 Obsahuje fotku
Zdravím. Vedel by mi niekto pomôcť s identifikáciou odrody? Kupoval som to ako krasokvet žltý a vyrastlo mi uplne niečo iné. Jablka som oberal až teraz, tak že pravdepodobne budu zimné.
Odolnosť slivky HERMAN, 27.9.2022
Vďaka za informáciu. Strom má síce fľakaté listy ale konáre neodumierajú ako pri iných odrodách, ktoré sú napadnuté šarkou. Ani rast stromu sa nezastavil. Uvídíme. Vedľa som vysadil Jogantu, ktorá by mala byť rezistentná ako... celý příspěvek >
Odolnosť slivky HERMAN, 25.9.2022
Zdravim. Mam jednu otázku : Je slivka HERMAN tolerantna voči šárke? Cely strom to chytol, listy majú fľaky tak neviem či sa to prejaví aj na plodoch. V jari  som už zlikvidoval jednu slivku , ktora mala šarku. Bola... celý příspěvek >
Jak zastřihnout, 19.2.2022 Obsahuje fotku
Ja by som tie dve vrchné konáriky odstrihol.  Vrchny pučik bude pokračovať v raste do hora a s tych spodných sa vytvoria kostrové vetvičky..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika