Příspěvky uživatele - 32.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 11.2.2024
Dala som ten kristalon(NPK zlozku):) Vitality komplex má aj NPK ale len 1,5-0,8-1,3, to staci len tak na pidisadenicky:) V substráte majú tiež zeminu substrát aj kompost a perlit. Ale určite už boli hladné, ako píšete. Ďakujem
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 11.2.2024
Ano, neosvetlia takú veľkú plochu ako klasické ledky ale o to sú intenzívnejšie. Takže ideál pre niekoho so zopár rastlinkami. Majú aj 36watovú, 
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 11.2.2024
mám tú vylepšenú. No ak tá Sansi nestačí na rajčiny tak neviem čo by povedali na obyčajné LED:))  Hlavne že tam píšu: PLNÝ CYKLUS: Svetlo vyžarované v celom spektre umožňuje použitie pre všetky fázy rastu. Dáva potrebné svetlo v každom... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 11.2.2024
To píšu preto, lebo pre rajciny papriky s plodmi odporucaju silnejsie svetla.  "Neodporúčame používať pre rastliny s plodmi (paradajky, jahody, papričky,...) tu sa obráťte na výkonnejšie osvetlenie predovšetkým v sekcii s reflektormi alebo... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 11.2.2024
Zmenšili ste uhol, super:)
Rajčata 2024, 11.2.2024 Obsahuje fotku
Veľmi ďakujem, skúsim to tak. Zatiaľ som hnojila len Vitality komplexom a s Alga 600. Začínajú sa vyťahovať. Už aby boli slnečnejšie dni, Mám ich trochu veľa na to aby som zvládla všetky dostatočne doodatočne prisvetľovať:)
Rajčata 2024, 11.2.2024
Pán Milan, mám hnojivo Kristalon(rajce paprika). Vedeli by ste mi poradiť ako ho nariediť pre vyše dvojmesačné rajčiny s pukmi? Niektoré puky mi opadli.Veľmi ďakujem (7,5-12-36) Uvažovala som nad tretinou alebo stvrtinou odporucaneho riedenia
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 11.2.2024
Dobrý deň chcela som sa spýtať, či teda z tých najväčších semienok z lidlackeho cherry mixu vysli fakt nejake bifteky alebo nakoniec vyslo to co bolo deklarovane na sacku? Ak teda si to po tej dobe pamatate:) ´dakujem:)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika