Příspěvky uživatele - 212.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mate niekto Oleander zasadeny v zahrade? Ako prezimuje?, 29.7.2009
Dobrý den, mám oleandr, když jsem ho dostala, ani jsem netušila, že je to oleandr. Bydlíme v Beskydech pod Lysou horou a mám ho trvale v zemi, kvete růžově a je krásný, mám ho na jižní straně, v zimě je totálně pod sněhem, stejně jako vše. Ani ho... celý příspěvek >
Případ šalvěje azurové, 21.7.2008
Paní Hano, Vaše šalvěj azurová je ve skutečnosti šalvěj pomoučená - Salvia farinacea. Dá se koupit jako sazenička a jsou k dostání i semena (kupuji a běžně vysévám, dokonce mi dvakrát i přezimovala).  Používá se k výsadbám do letničkových... celý příspěvek >
Clematis, 21.7.2008
Dobrý den, záleží na tom, jaký máte druh. Některé clematisy kvetou jaro-léto, jiné např. Mr.President na podzim, takže má třeba ještě čas. Jak dlouho ho máte, kvetl už vám někdy? 130 cm není na clematis nic moc, určitě začně tvořit květy až... celý příspěvek >
Levandule, 21.7.2008
Dobrý den, často se v příspěvcích objevují protichůdné informace, ale pěstitelé pocházejí z různých oblastí a také rostlinky se kolikrát chovají jinak, než předepisuje literatura. Já pěstuji levanduli už roky v nm. výšce 470m na kamenité... celý příspěvek >
Trvalka do stínu, 21.7.2008
Ty oblázky nebyly špatný nápad, bylo by to asi to nejlepší řešení, pod vzrostlým stromem se bude těžko dařit nějakým rostlinám. Nejspíš by se daly využít jarní cibuloviny nebo hajní rostliny, které budou kvést než se lípa olistí (sněženky,... celý příspěvek >
trvalky na jižní stranu u stěny, 21.7.2008
Dobrý den, na jižní stranu domu se výborně hodí sukulentní trvalky jako netřesky -Sedum a rozchodníky-Saxifraga, taky lze použít mateřídoušku (Thymus serphyllum nebo její panašovanou formu Thymus xeitroides), dále skalkové karafiáty(Dianthus... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika