Příspěvky uživatele - 233.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak správně naroubovat třešeň Kordii, 8.2.2024
Abych se vyhnul šachování s odběrem a uskladněním roubů tak raději očkuji. Při čisté rychlé práci je úspěch stoprocentní.
Obří řecké fazole, 27.1.2024
Vysokou teplotou to určitě nebude, protože průměrná roční teplota v Řecku je hodně vysoká.
Obří řecké fazole, 27.1.2024
Jojo, je to tak. Proto jsem zastáncem pěstování takových odrůd na daném místě, které dají spolehlivý výnos, protože chceme mít ze své zahrádečky taky nějaký užiteček a vše ostatní přenechám výzkumákům.
Nemoc vrby, 22.1.2024
Zachránit nepůjde. Než riskovat nějaký úraz, bude vhodné ji porazit a urychleně ji zpracovat ohněm. 
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 14.1.2024
Ty srágory se běžně kupují u pumpy s patřičně označeného stojanu. Abych si koupil jinou srágoru, tak bych musel minimálně ujet dalších třicet kiláků, tam a zpátky. No a co s tím dělám, jen to co se má dělat, ale může se přidat, aby bylo víc srandy,... celý příspěvek >
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 14.1.2024
Měl byste si nechat, odborníkem vyvětlit pojmy nadávat na něco a postěžovat si na něco. Možná se jednou dostanete do tétež situace, což vám z hloubi svého srdce přeji Za soudruhů, byly důchodové kategorie, podle toho co člověk dělal. Já byl v... celý příspěvek >
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 13.1.2024
Myslím si, že vám to velmi vyčerpavajícím způsobem vysvětlí host host - 234.91, zdá se že je v tomto oboru až moc fundován, pokud se ovšem nebude jen uboze pošklebovat.
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 13.1.2024
Máte pravdu, jenže těch rádoby chytrých „Ambrožů“, mimo originálu, je až příliš mnoho a vy k nim patříte.
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 13.1.2024
Také by se nic nestalo, kdyby sis tu hajní procházku vyzkoušel sám. A mohl by sis k tomu přidat „Štramberskkú túbu“, aby se ti lépe troubilo, troubo.
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 13.1.2024
Že tam není řepka, máte vyjímečně pravdu.
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 13.1.2024
Jó, šel bych rád! Ale nějak to nejde.Pan ministr mi gratuloval, že jsem si sáhl na částku ve výši dvaceti Palackých!! Ale jaksi to neni pravda!! Takže bych mu rád ten papír s gratulací v patřičné úpravě, velmi rád vrátil!! Jasnačka!!
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 13.1.2024
Tak to jsme to pěkně dopracovali. Abysme si ulehčili práci s péčí o svůj pozemek, tak jsme se stali otroky této techniky, která vyžaduje mimořádnou péči a složité využívání paliva, aby nedocházelo k lepivým usazeninám. No a kyž dojde k tomu, že se... celý příspěvek >
Čím mořit mečíky?, 3.1.2024
Stačí se trochu rozkoukat, zašmejdit a zde máte vyčerpávající odpdvěď: https://zahradkarskaporadna.cz/clanek-295750-jakym-zpusobem-muzete-ochranit-meciky-pred-houbovymi-chorobami
Roubovací nůž, 1.1.2024
Nevím proč, jsem také zatížen Itálií, konkrétně Dvěma voly. Roubovák 260C a očkovák 203C, se kterými se dají dělat potřebně dlouhé a naprosto rovné řezy. A protože nic nevyhodím, tak mám ve své zbírce mikováckou očkovací zrzku, se kterou jsem... celý příspěvek >
Roubovací nůž, 1.1.2024
To že je život houpačka víme všichni a ani to nemůže být jinak. Horší, či přímo zlé, ba i velmi nebezpečné je, když nás někdo houpe, obzvláště horním obloukem!
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika