Příspěvky uživatele - 174.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrasná tráva - střihání na podzim?, 28.11.2008
Chci se zeptat, jak se právě zmínené ozdobnice čínské zbavit.Neuváženě jsem jí zasadila před okno a teď vadí.Mám použít randap.Je už tak velká, vyrýt nejde.Dík.
Jak na šáchor, 23.11.2008
Mám mladý šáchor(papirus)První tři měsíce rostl, byl slabší, ale mohutněl.Během týdne zežloutl, ani nové listy nejsou hezké.Stojí stále ve vodě, odstáté.Zalévám do květináče.Kde dělám chybu?Nevím čím hnojit, aby no nebyl takovej chudinka.Nechci o něj... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 18.8.2008
Ještě jednou dík.Doufám že bude mňam, mňam.Ale jestli né... Vlaďka. 
Jakou meruňku?, 17.8.2008
Moc děkuji za radu.já si to také myslela.Když jsem ochutnávala jinde, meruňky byly sladké ale dosti suché.Teď jí jen sehnat.Tak snad Starkl.A ještě něco.Není moc choulostivá?Vlaďka.
Jakou meruňku?, 13.8.2008
CHci si na zahradu pořídit meruňku a po pravdě nevím jakou.Ze zahrady od babičky si jako dítě pamatuji, že mi šťáva tekla po rukou a byla sladká.Od té doby jsem takové nejedla.Poraďte.Chci plody hlavně šťavnaté a sladké.jsem z Děčína.Uvažuji o... celý příspěvek >
Slimáci, 20.7.2008
Mám dotaz k těm hlísticím.od doby kdy je slimák napaden a než usmrcen tím parazitem, tak se přece cpe a cpe.pak tedy chcípne, ale je tu invaze z lesa a ta se cpe a cpe... Začatovaný kruh.vysvětlete mi ještě ty hlístice.děkuju. Vlaďka
Množení tulipánů, 8.7.2008
Děkuji za radu.Vlaďka.
Množení tulipánů, 8.7.2008
Asi před měsícem jsem vyndala tulipány z hlíny a očistila.některé cibulky jsou velké, ale hodně jen malinkých.slyšela jsem, že se snad mají dopěstovat, ale nevím jak a kdy, aby všechny kvetly.kvetou jen ty z velkých cibulek, že? Moc děkuji za vaše... celý příspěvek >
Růžový keř, 19.6.2008
A co foto?
jaké je, prosím, jméno této anglické růže?, 15.6.2008
Já myslím, že to je Eden Rose. Vlaďka.
Jak vypadá, 16.3.2008
Vy nepodepsaný. O růži jsem si zjistila před zakoupením co se dalo z knih a netu. Zajímají mě však prakt. zkušenosti. Tuto růži najdete na www.davidaustinroses.com Martina podepsaná
Jak vypadá, 16.3.2008
Koupila jsem si růži Hyde Hall. Má s ní někdo zkušenost? Chci jí dát vedle schodů do baráku, ale prý je široká, robusní. Dá se ukočírovat řezem ale né na úkor květů? Díky Martina.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika