Příspěvky uživatele - 201.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semenáček meruňky, 29.10.2023
Merunka z pecky-2 roky jsem je vozil za sklem v aute tak jsem pote skusil rozbit jadra namočit to co šlo ke dnu jsem nasadil cca do 14 dnu rostou.Sice chtel jsem aby vylezli az na jaro ale priroda je priroda -sazeno koncem zari 2023
Meruňka z pecky, 22.10.2023
Opravdu se to podle listu da poznat, ty co jsou dlouhe a uzke naroubovat a ty kulate a široke nechat rust -zni to asi jednoduše ale pry to funguje a ja tomu věřim.Všechny merunky jsou ze semen a jen se křiži ddd.Pokud mam pravdu a po par letechbude... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 22.10.2023
Opravdu po 2 letech v aute za sklem mi merunky rostou jen jsem zapomel napsat ze jsem je rozlouskl a jadra jsem namočil.Podle fora MIČURIN to co z pecky naroste reč je o merunkach a ma uzke a dlouhe listy vyhodit nebo naroubovat a naopak co ma listy... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 14.10.2023
Zdravim, ja jsem cca 10řijna vysadil asi 50 semen merunek den namočenych ve vodě a po tydnu uz asiu 30 vyklicilo a narostlo do 10 cm.Pecky byly stare asi 2 roky a v hodne horkem prostredi stare auto za sklem a svete div se po rozbiti pecky a 1 dnu ve... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika