Příspěvky uživatele - 248.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez jadrovin 2019, 20.1.2019
Nezlobte se, ale nepřipadá mi to jako po řezu, má to strašně zahuštěné korunky. A po odřezání větví nenechávejte ty "špalíky"(třeba foto 5). Na řez je ještě ale brzy, dost mrzne.           Lída
Co se děje s rostlinkou? (chlebovník - jackfruit), 19.1.2019
Není přelitý? Chce spíš sušší půdu...          Lída
Skudci na palovych listech, 5.1.2019
Tipla bych třásněnky (malí přelétaví prevíti) nebo svilušky (dělají pavučinky), obojí vysávají listy a špatně se jich zbavuje, ale rychle se šíří.       Lída
Různé návody na likéry, pálenky, 9.3.2011
:-)) sítě jsou rozhozeny a echinacea se snad objeví.. :-)):-))  a já Vám děkuji za tip..., Míchač začátečník :-))
Různé návody na likéry, pálenky, 7.3.2011
Dobrý večer zkušení míchači nápojů. V minulosti jsem tu obdržel dobrou radu ohledně medu a pálenky.   Možná to tu někde v diskusích je,  ale špatně se to hledá a orientuje.  Co semm zkusit napsat pár Vašich ozkoušených recepisů... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika