Příspěvky uživatele - 244.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 30.11.2023
=D, já si myslel, že jste to vy v komentářích cca 2 roky zpět =D... https://izahradkar.cz/casopis-zahradkar/zahradkar/protiplisnove-odrudy-rajcat-kratit-vrcholovy-vyhon-ne/
Nezralá dýně, 2.9.2023
není to jedovaté, nezbývá než vyzkoušet jak dobrá jste kuchařka ;-)
Phytophthora infestans, 28.6.2023
Ať je to co je to, rychle s tím pryč od roslinek. Nepřítel jako nepřítel
Rajčata nedozrávají, 23.6.2023
Já bych řekl že možná problém bude jenom trpělivost =). Ještě bych počkal chvíli
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 24.5.2023
Dále Fusarium Stem Rot? ;-)
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 24.5.2023
Mohla by to i být choroba Didymella lycopersici, čili rakovina rajčate. Je schopna napadnout i papriky.
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 24.5.2023
Asi bych se měl podepisovat, neb ony fotografie zasílám přes telefon a tam mám evidentě proměnlivou IP adresu. Čili zatím všechny fota šli ode mne. Jalapeno
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 24.5.2023
Uhnití následkem přelití určitě ne, neb zemina ve skleníku nedrží pořádně vodu a já jsem lenoch, takže zalévám tak jednou týdně. Neúmorně hluboké zasazení bych vyloučil, snažím se je dávat hluboko, ale né půl metr pod zem, spálení sluncem určitě ne,... celý příspěvek >
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 23.5.2023
Ještě doplním, že jsem našel po hodně dlouhém hledání na internetu, že lze tato choroba likvidovat poléváním ozonované vody s min. koncentrací 1,4mg/l. ... celý příspěvek >
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 23.5.2023
už sháním, děkují =)
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 22.5.2023
jen pro info 14.95 jsem já, jen jsem to psal přes telefon... Nevím co teď mám dělat. Všude píšou, že se má vyměnit plda ale to je pro mě nereálný. To je fakt v háji, to jako jednou chytnete tuhle mrchu a už ji máte ve skleníku napořád jo? =/ Já... celý příspěvek >
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 22.5.2023
Na internetu jsem našel nejblíže vypadající nemoc a to "fytoftorová hniloba papriky". Ta sviňa přežívá v půdě. Pamatuji si, že minulý rok takto vypadající choroba mi ukončila sezonu, ale vzhledem k tomu, že to bylo až někdy v listopadu tak jsem to... celý příspěvek >
Tož mravenec v mém skleníku škodu působí, 22.5.2023
děkujííí =)
Tož mravenec v mém skleníku škodu působí, 22.5.2023
Zdravím, mravenci si řekli, že se zabydlí pod mejma papričkama ve skleníku. To se papričkám nelíbí a začínájí chcípat... Máte nějaký nápad jak je ekologicky vypudit ze skleníku? Děkují =)
Psaní článků pro Zahrada.cz, 16.5.2023
Řekl bych, že je úplně jedno jestli jste odborník. Když se podívate do televize či do jiného média tak onen "expert" či "odborník" je každá guma, co umí lésti do zadečku. Stačí napsat zázračnej titulek na kterej se musí prostě kliknou, zbytek zas tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika