Příspěvky uživatele - 213.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasí, 12.12.2023
Na Barboru 4.12. se odebírají Barborky, tak to je doba kdy stromy už prošly dostatečnou zimou na to aby se při prvním oteplení jako teď probudily a nalévaly se jim květní pupeny. To je definice akumulace chill hours během fáze dormance. Nevíte... celý příspěvek >
Ako ste zazimovali záhradu🍑👌, 10.12.2023 Obsahuje fotku
Máte pěkný sad. A počasí vám letos vyšlo. Tady na severovýchodě jsem stihnul akorát založit do země stromky co přišly poslední i od vás, a hned na to přišel rekordní 40cm zával sněhu, teplota už je v plusu a sníh těžkne a odtává. Takže zazimování a... celý příspěvek >
Rouby švestek/meruněk, 9.12.2023
,,Víme, kde máme hledat, není to tak těžké.Z prvu je třeba vynaložit nějaké úsilí" Tak vy možná víte, ale mnozí nevědí. A už vám po vašem usilí i něco poslali? Zkoušel jste to? Až podle kódu to našlo v databázi Grin, ten nákupní košíček je... celý příspěvek >
Rouby švestek/meruněk, 9.12.2023
Díval jsem se právě na ten jejich ceník co nabízejí a Eliášova není. MH
Rouby švestek/meruněk, 7.12.2023
Jo Eliášova by mě zajímala, ale ta v Holovousích není, tak prosím prosím o pár oček.  MH
Rakovinné odumírání větví peckovin, 7.12.2023
Menší sromky broskvoní a mandloní jsou olistěné někde ještě komplet zelené, prošly už mrazy -16°C, trochu povadly ale zatím drží. Na starších stromech už jsou skoro opadané. Meruňky podobně, semenáče a malé stromky listí zmrzlo, není tak odolné jako... celý příspěvek >
Počasí, 5.12.2023 Obsahuje fotku
Barbora navalila sněhu po kok..t. Začíná slehávat, taje a těžkne, tak rychle odházet. Severovýchod 240m, MH
Počasí, 3.12.2023 Obsahuje fotku
Co je to marcový? Tady severovýchod 240mnm, 40cm sněhu. Vyhrává pan Walter, gratuluji! MH
Crvena Ranka, 18.11.2023
Nevím o čem je řeč, jabka s hruškama. Pozdní broskve jo, ale č. ranku nemám. MH
Hrušeň Abate fetel, 18.11.2023
Rez neřeším, letos byl malý tlak, vloni byly rezavé listy fest. Spíš strupovitost, někde jsem pochytil že některé odrůdy jsou náchylnější na choroby... nevím o kterou chorobu se má jednat - asi ta strupovitost, myslím že to bylo uvedeno u... celý příspěvek >
Hrušeň Abate fetel, 18.11.2023
Pěkné , dával jsi nějaký postřik? Já je znám jen z obchodu a tam je chuť často mdlá, ale už před pár lety byly jednou v prodeji pěkné dozrálé a vím že je to výborná odrůda velmi sladké tehda byly. Boscova Lahvica u mě měla pěkné čisté velké... celý příspěvek >
Mandloň, 17.11.2023
Abych upřesnil, tím,,počkáním" bylo myšleno, že raně kvetoucí odrůdy rozkvetou standardně, ale jejich doba kvetení se má údajně prodloužit než dostanou pyl z jiné odrůdy co rozkvetá později. Samozřejmě že nepokvetou donekonečna v případě že není... celý příspěvek >
Mandloň, 17.11.2023
Jeden pěstitel mandloní psal, že květy které nemají opylovače čekají na rozkvetení pozdněji kvetoucích odrůd, takže teoreticky by takto počkaly i na později kvetoucí broskvoně. Druhá věc, odstupy v kvetení jsou udávany pro jih kde je mírná krátká... celý příspěvek >
Princess nahrada za Suncrest?, 10.11.2023
Proč google neumí najít Peach Princess? Jen bělomasá White peach princess a červená Rose nectarine Princess. Není náhodou ze spomyšle?, tam občas nabízejí záhadné odrůdy. MH
Princess nahrada za Suncrest?, 10.11.2023
Tak princezničky jo. Pěkně vybarvené, kolem pecky červená dužina ty musely být sladké. MH
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika