Příspěvky uživatele - 197.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Urychlení růstu tůjí, 3.10.2008
S tou chemií souhlasím. Nenapadlo vás někdy vůbec nehnojit? Samozřejmě je to vaše věc.
Korejská jedle, 2.10.2008
A mohu poprosit, jak se jmenuje ta zahradnická školka? Předem děkuji.
Korejská jedle, 2.10.2008
Děkuji mockrát. Hned to zkusím a ještě jeden dotaz mám šišky trhat modré nebo hnědé, které se rozsypají v dlani?
Korejská jedle, 2.10.2008
Mám 15 let starou korejskou jedli. Loni měla přes 300 šišek. Zasel jsem semena, ale nevzešlo nic. Je to semeny nebo půdou? Lze tuto jedli pěstovat z řízků a jak?
Dá se to jíst?, 17.7.2008
Dobrý den, myslíte že mi bude plodit ficus carica brown turkey nebo ne. Předem děkuji za odpově´d :)
Dá se to jíst?, 17.7.2008
A můžu se prosímvás zeptat jestli můžu fíkus ustřihnout i třeba 3 letou větev aby mi vyhnaly větve ostatní? Moje poslední otázka, když ho nechci hnojit chemicky tak jestli ho mohu hnojit např. kopřivovým vývarem?
Dá se to jíst?, 17.7.2008
Dobrý den. Mám jeden problém. Nemohu poznat fíkus. Nevím jestli se dá jíst a vůbec jestli bude někdy plodit. Dá se to poznat? Popřípadě pošlu fotku jinak je asi 140cm vysoký nemá tvrdé listy ale má je takové hrubé a pochazí z Chorvatska. Předem... celý příspěvek >
Fíkovník, 17.7.2008
Dobrý den. Mám dotaz, jednou jsme odrýpli odnož fíkovníku ale nevím co je to za odrůdu, dá se to poznat? Děkuji předem za odpověd´.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika