Příspěvky uživatele - 248.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Pane Petře z P., od stejným číslem opravdu může vystupovat více lidí - klikněte si na otazník - a nahoře v prvních dvou řádcích máte odpověď (vložit to sem nejde a přepisovat to nebudu).  Lída
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
A pro p.Mičurina II - můžete a nemusíte mít pravdu s tím číslem. To mé se za dobu mého působení tady několikrát změnilo, může (i nemusí) to být také tak. Proto se podepisuji.   Lída
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
Nevím, za mých časů teprve začínaly počítače s děrnými štítky, takže tohle šlo mimo mne. Ale na pc jsem se naučila . Jen si myslím, že tohle hádání se nemá pro provoz a případné úpravy fóra žádný význam. Hádáte se tady jak malé děti na... celý příspěvek >
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 19.7.2023
Kamarádka ji dává každý rok. Já dávám Dali, protože ve sklepě později klíčí. Lída
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
No tak pánové, neměli byste se místo vzájemného napadání vrátit k původnímu tématu tohoto vlákna, abyste pomohli redakci upravit tohle fórum tak, aby splňovalo všechny požadavky? Z tohohle hádání nikdo nic nemá, akorát házíte špínu jeden na druhého. ... celý příspěvek >
Jaký škůdce na lísce, 16.7.2023 Obsahuje fotku
Přidávám foto - moniliová hniloba lísk.ořechů  (mendelu.cz)            L.
Jaký škůdce na lísce, 16.7.2023
A odpovídal by tomu tenhle popis? 1) na mladých oříšcích vznikají hnědé skvrny, které se zvětšují, až celý plod postupně zhnědne 2) oříšky se přestávají vyvíjet, postupně zasychají a opadávají 3) listové obaly zůstávají dlouho zelené, od... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 15.7.2023
Chodím na obě fóra a nemám s tím problém. Ono je každé malinko jiné i obsahem, řekla bych, že to "online" je trošičku víc odborně zaměřené, to "cz" pro běžné zahrádkáře. Jen nechápu to vzájemné dohadování, vždyť mohou v pohodě fungovat obě. Každý... celý příspěvek >
Okurky nakládačky, 14.7.2023
Vysévala jsem Reginy zhruba stejně, teď mi teprve začínají kvést, takže bych ještě chvíli vydržela .           Lída
Olivy, 13.7.2023
Článek jsem nečetla, ale k tomu rozmarýnu. Kamarádka ho má již několik let a přes zimu ho nejdříve dávala do sklípku pod chatkou. Poslední zimu ho nechala v zasklené verandě a přežil v... celý příspěvek >
Chrobák požiera slivky, 11.7.2023
To asi spíš chřestovníček            Lída
Chrobák požiera slivky, 11.7.2023
Teď jsem ještě koukala na internet - možná spíš by to mohla být některá z mandelinek (nádherná, proměnlivá, modravá), ty by udávanou velikostí 5-6mm odpovídaly a listy žerou. U zlatohlávka je podle druhu udávána velikost 14-32mm a to brouk na fotce... celý příspěvek >
Chrobák požiera slivky, 11.7.2023
Na toho zlatohlávka je to ale moc malé, to bývá dost velký brouk...       Lída
Chrobák požiera slivky, 11.7.2023
Srříkat preventivně proti mšicím je nesmysl!      Lída
Potíže s celerem, 10.7.2023
no chtěla jsem to napsat jednoduše - ale koukám, že to KUKY napsal také tak.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika