Příspěvky uživatele - 248.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hromadný úhyn karasů po zimě, 25.2.2024
https://www.jezirkabanat.cz/clanek/84/prvni-pomoc-po-zjisteni-onemocneni-v-jezirku
Hromadný úhyn karasů po zimě, 25.2.2024
Může to ovlivnit řada věcí, od tlejících zbytků rostlin po druh použitých kamenů až po hnojení v okolí. Karas by podle netu měl mít Ph 6,5 - 7. A ještě jedna věc mne napadla - píšete, že je voda temnější - proč? co to způsobilo? Nevyluhovalo se... celý příspěvek >
Hromadný úhyn karasů po zimě, 23.2.2024
Jen mne tak napadlo - nemohlo dojít ke změně Ph vody?           Lída
Hnijící kaktus, 22.2.2024
Stačí to nechat pořádně zaschnout. Píšete, že zaléváte málo - když jsem je ještě pěstovala, nezalévala jsem je vůbec od poloviny září do poloviny května... K zamezení hnití je dobré při sázení dát na povrch zeminy v květináči v místech krčku... celý příspěvek >
Řez meruňky, 20.2.2024
S tou otázkou máte 3 roky zpoždění, nejdůležitější pro řez jsou první roky po výsadbě. S řezem stromku si ale poradit netroufám i z toho důvodu, že v poslední době se mi tady zobrazují veškeré fotografie zdeformované. Jinak peckoviny vč.meruněk... celý příspěvek >
Okrasný záhon, 19.2.2024 Obsahuje fotku
A co takhle třeba okrasné keře (třeba ibišky dlouho kvetou) a mezi nimi nějaké trvalky? Protože strom ani šeřík se vám na šířku 90cm nevejde...        Lída
Otrava slepic náprstníkem, 18.2.2024
Asi bych zavolala na veterinu a zeptala se... Určitě záleží i na množství, které sežraly. Vejce asi jedovatá nebudou.                                  Lída
Kadeřavost broskvoně 2024, 16.2.2024
Malinko odbočím - nevíte někdo (nebo dělá to také někomu?), proč se mi teď tady na fóru fotky po rozkliknutí zobrazují dvojnásobně roztažené do šířky? Nikdy to dřív nedělalo, až tak cca poslední týden - a nikde jinde, jen tady...   Lída
Kadeřavost broskvoně 2024, 10.2.2024
V naší části HK mají lísky jehnědy natažené, ale nepráší, Zlatý fík zatím spí. Dnes jsem stříkla Venus i Redhaven Kuprikolem, na pupenech byl už znát pohyb.            Lída
Zelená renglóda a Ontário, 9.2.2024
Také Althanova, ale u obou uvádějí zralost v srpnu...           Lída
Nádoby s trvalkami, které nezmrznou, 8.2.2024
Blýskalka mi nepřežila třrtí zimu ani na záhoně mezi jinými keři s ochranou. Bobkovišeň menší druh asi ano, ale pozor, nesnáší ostré jarní slunce (pálí listy).  Lída
Výrůstky jabloně, 31.7.2023
I pokud byla stromem v r.1985, tak to stejně není "velmi" starý strom . Už dávno, dávno předtím se stromy roubovaly na podnože. U nás na zahradě je jabloň JG, která byla sázená nějak 1956/7 a dodnes dává krásná jablka. U té vaší je jen otázka, z... celý příspěvek >
Tlustice - skrny na listech, 31.7.2023
Jestli ji máte na balkoně, tak ji nenechávejte na dešti, ta zálivka jednou týdně je tak akorát. Ty staré listy odpadnou samy, dokud mají zelenou část, tak bych je neštípala. Nemoc určitě žádnou nemá, vypadá... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 31.7.2023
Jen mne napadlo - a jakou vodou zaléváte? Měla by to být měkká, aby se časem neměnilo pH půdy...           Lída
Semena na další rok, 31.7.2023
Kterékoliv, jen dejte pozor, aby semena byla zcela dozrálá a suchá (nesbírejte po dešti). Vždyť ta kupovaná v sáčcích také někdo vypěstoval a sebral...         Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika