Příspěvky uživatele - 39.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změny ve fóru ++++, 18.7.2023
Nic špatného jsem tím nemyslel, žádné spory jsem rozdmýchávat nechtěl. Jen jsem slušně a bez žádných špatných a postranních úmyslů napsal co si myslím a co by se tady možná mohlo změnit a vylepšit. Přece jen jsem tady strávil psaním pár přispěvků... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 18.7.2023
Omlouvám se! Zapomněl jsem se podepsat a odeslaný příspěvek už nejde doplnit. Takže doplňuji: Rafael
Změny ve fóru ++++, 18.7.2023
A proč já? Nepotřebuji to tady, nechybí mi to tu a vcelku mi je to jako zdejšímu neuživateli úplně jedno To měl udělat admin, nebo lépe napsáno, samotný systém!
Změny ve fóru ++++, 18.7.2023
Omlouvám se, ale to mi ještě nedá: redakce@zahrada.cz. Proč na tu adresu nejde kliknout, proč se musí kopírovat a podobně to zatím máte i se všemi odkazy. Vždyť všechna fóra, nebo většina, to umí. Rafael
Změny ve fóru ++++, 18.7.2023
Přeji Vám mnoho úspěchů v reorganizaci tohoto fóra. A myslím to úplně vážně! Ano i takový odpadlík a kritik jako jsem já to tady čte. Rafael
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika