Příspěvky uživatele - 247.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 19.11.2023
A čím ořete pane 232.16?
Rajčata 2023, 15.10.2023
Familiární oslovení v podstatě od cizích lidí považuju za povýšenecké chování.
Nové odrody marhúľ🍑, 22.8.2023
PzP, hlavně, že píšete o odrazení někoho. A odrazujete toho, kdo dává na fórum nové věci. Teď abychom se dívali na vaše odrůdy, které jsme viděli v r. 2020, 2021, 2022, 2023 a příště nás zase potěšíte. Kdybyste ale aspoň uměl fotit.
Borůvky chřadnou, 12.8.2023
Od pana 236.1 celkem správný názor. Aspoň je zábava. Letos, vlastně už delší dobu přes léto žraloci učitelky nechtějí pojídat, tak aspoň něco o borůvkách.
Borůvky chřadnou, 12.8.2023
Už vám napsalíi mockrát, že nějaké přesnější čísla napsat nejde. A pokaždé to může být jiné množství. To by museli chdit k vám zalévat. To je tak těžké pochopit?  A furt melete svoje, ať vám někdo poradí. 
Kosa, 10.7.2023
Ani netušíte jak jste už tenkrát trefil hřebík na hlavičku ;)
Zrychlený záběh motoru, 10.7.2023
Návod k čemu jsem nečetl? A myslite pozoun nebo tubu?
Zrychlený záběh motoru, 10.7.2023
Prosím vás, a kdo vás napadl? Snad ne myšlenka?
Vyvažovačka na nože, 21.6.2023
Pokud by to někdo vyráběl dnes, místo důlků v náboji doporučuji vlepit malé neodymové magnety. Síla taková, aby, že udržely hmotnost nože. Prakticky bez odporu.
Zrychlený záběh motoru, 21.6.2023
Jsem divnej a když jsem očekával fakta a argumenty?
Zemní vrták na sloupky, 21.6.2023
Kupuji neznačkové vruty a jejich cena vychází stejně, jako zaplatit za vyvrtaní díry firmou a použití balené betonové směsi plus úspora za pár cm kratší sloupek. Není to nejlevnější, to vím, ale jde to rychle, jednomužně a nestane se, že by chyběl... celý příspěvek >
Pinus Lambertiana a Pinus Couteri, 17.2.2023
Skvělý tip! Máte na mysli nějaké konkrétní zahradnictví, kde by byly obvykle k dispozici? Zatím jsem neobjevil.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika