Příspěvky uživatele - 63.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phytophthora infestans, 28.6.2023
Ještě jsem se na to jednou podíval a asi by bylo nejlepší rostlin zlikvidovat.            Vladimír
Phytophthora infestans, 28.6.2023
Nemám problém se stříkáním rostlin chemií. Ale v tomto případě bych třeba zkusil natřít to manganistanem. Kdysi jsem četl, že to někdo dělal a pomohlo to, ale ten pěstitel se zmýlil v tom, že to byla PB a tak psal, že to zabrání plísní... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 28.6.2023
Ani náhodou to není PB. Kde by se teď vzala. Vypadá to na Didymella lycopersici, česky průsvitka rajčatová, hniloba stonku rajčat. Asi by stačilo udělat takovou menší chirurgickou operaci, případně něčím vydesinfikovat. Obrázky si můžete vyhledat na... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 27.6.2023 Obsahuje fotku
Mým tyčkovým rajčatům se začalo v tom teple dařit.            Vladimír
Škůdce nemoc?, 26.6.2023
Já to vidím takto. Nevím co se Vám na tom nezdá.            Vladimír
Škůdce nemoc?, 26.6.2023 Obsahuje fotku
Vladimír
Škůdce nemoc?, 26.6.2023
A kdo za to může?            Vladimír
Škůdce nemoc?, 26.6.2023
Jak jste si to nahrál, tak to tam je. Co s tím má společného provozovatel?            Vladimír
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika