Příspěvky uživatele - 120.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemní vrták na sloupky, 20.6.2023
Motorový vrták 250 mm jsem si půjčil na vrtání děr pro sloupy brány, vrtal jsem 90 cm stálo to 500 korun. Za 50 tady vrtají díry pro sloupky. Jinak všechny ploty i opory dokonce vinohrad stavím na zemních vrutech, většinou průměr 68 mm, délky 650,... celý příspěvek >
Křovinořez - rada, 20.6.2023
To je pořád dokola Tak si profíci kupujte dále drahé značkové stroje a my zahrádkáři si budeme sekat něčím levnějším. Od doby kdy mi deset let starý značkový křovinořez v servisu neopravili, protože už nejsou náhradní díly a já musel podle motohodin... celý příspěvek >
Drtička větví - poradíte?, 20.6.2023
Pokud jsou větve ze stromů pro vás odpad, problém, klidně je odvezte z pozemku pryč. Pokud v nich vidíte živiny z hlubin půdy, zpracujte je válcový drtičem na štepku, kterou mulčujte okolo stromů, záhony nebo vložte do kompostu. Ušetříte za... celý příspěvek >
Vyber vhodnych odrod, 4.10.2021
Vyberam nejake konkretne druhy niejen jabloni. Keby niekto poradil bol by som velmi rad.  Oblast juzne slovensko. Mal som chatu bolo tam vysadene z kazdeho nieco ale predala sa tak teraz zacinam vsetko odznova v dome. Miesta nieje moc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika