Příspěvky uživatele - 252.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila Stihl MS 271 problém jde ztuha zatáhnout za šňůru, 2.10.2023
Mám to samé u křoviňáku. Nemohu zátáhnout za šňůru, ale jakmile vyndám svíčku jde šňůra zase lechce. Nevíte někdo co by to mohlo být? Díky.
Strunovka - nevytažení lanka při startu, 20.5.2023
Kde vidíte spam???
Strunovka - nevytažení lanka při startu, 18.5.2023
Zkusil jsem dnes vyndat svíčku a zastartovat a šňůra šla lehce. Víte někdo kde může být problém? Děkuji.
Strunovka - nevytažení lanka při startu, 17.5.2023
Také nemohu lanko vytáhnout. Strunovka nakonec chytí, ale strašně se s ní přetahuju. Když startér sundám tak jde lanko volně. Přijde mi to jako by odpor kladl motor. Nevíte čím to může být? Díky.
Velikost voliéry pro 6 slepic, 17.5.2022
Voliéra bude mít rozměry 3x5 m. Střecha nad celou voliérou bude průsvitná (polykarbonát). Ze strany odkud nejvíce fouká bude místo pletiva stěna.
Velikost voliéry pro 6 slepic, 12.5.2022
Kurník je v plánu vyvýšený a zateplený.
Velikost voliéry pro 6 slepic, 12.5.2022
Jak velkou voliéru postavit pro 6 slepic? Slepice můžeme nechat proběhnout tak 2x do týdne. Plemeno zatím nemáme vybrané, ale chceme plemeno s normální velikostí vajec. Děkuji za názory.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika