Příspěvky uživatele - 81.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Insekticid Mospilan, 28.5.2024
Nevím jak u mospilanu, ale u některých jiných přípravků by to ale chtělo dát pozor, aby se z misky nenapila třeba kočka, mohlo by to být smrtelné... Biegler
Slimáci 2022, 28.5.2024
Já mám nad zeleninou sítě proti hmyzu a textilie, tam se ježkové a ropuchy nedostanou, ale slimáci kupodivu ano. Biegler.
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 28.5.2024
Pane Petře, já švestky mám, mohlo jich být víc, ale pilatka zaúřadovala. Stejně na ně letos nebyla objednávka, tak množství neřeším. Z jabloní nejvíc zmrzlo Idared. Ale ani merunky ještě nesklízím, téměř každý den poslední dobou jsou hlášeny silné... celý příspěvek >
Slimáci 2022, 28.5.2024
Já na slimáky používám komerčně vyráběný a prodávaný přípravek, který v mých podmínkách funguje. Můžete zkusit sypat pilinama a nebo popelem meziřadky.
Insekticid Mospilan, 28.5.2024
Pokud vím tak podobné přípravky na způsob tyčinek do půdy se používají pouze u okrasných rostlin a účinek třeba u sanium byl popsán na mšice a molice. Já jsem toto řešení zvažoval pro použití na puklici u citroníků, které stejně neplodí, ale zatím... celý příspěvek >
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 28.5.2024
Po tom co moje stromy meruní letos přečkaly všechny ty "atentáty", i když v žádném případě ne bez úhony.A bez zanechaných následků pro další roky pěstování. Mám ovoce dokonce ve výšce cca. 50 centimetrů nad zemí u ohlých větví. Z toho důvodu jsem... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 28.5.2024
Doporučuju všem pěstitelům nejen rajčat, kteří používají přípravky na list s vápníkem, aby si překontrolovali PH papírkem, co na rostliny postřikují. Biegler
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
Já když sleduju záznamy hlavních stanic na teletextu, převážně nikde nemrzne, jen u nás na zahradě. ;-)
Proč mi nechce prokvasit kvas ze špedlíků a myrabelánu?, 30.3.2024
Nekrmte trola, kterému nevykvasil kvas, ale nateklo mu 4,5 l 80% pálenky. A jak to bylo v té pohádce dál?
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
Tak švédská svíce není zakuřování, na to jsou potřeba třeba balíky slámy a nabo štěpka. Svíčky už odborníci nedoporučují ani zapalovat doma v interiéru pro atmosféru, kvůli toxickým látkám. Stejně tak už je ale v některých zemích zakázáno topit... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
I vyhrabanou trávu tam můžete přidat. Já používám vetve po prořezávce vlastních stromů, chápu, že lidé, kteří mají jen malé tvary a ne stromy, ze kterých se dá něco uřezat, to berou jinak. Já osobně sudy nepoužívám, ale velkosadaři v Buchlovicích... celý příspěvek >
Proč mi nechce prokvasit kvas ze špedlíků a myrabelánu?, 30.3.2024
Netykejte mi, s Vámi po tom co zde píšete za parametry, husy pást nebudu. ;-)
Proč mi nechce prokvasit kvas ze špedlíků a myrabelánu?, 30.3.2024
Já mirabelky nekvasím tak nevím a nedokážu posoudit ani to, jestli májí pecky opravdu tak velký vliv, že je mnoho pěstitelů cedí. Měření cukernatosti pokud nepálíte jen mošt je zavádějící. A řeknu Vám otevřeně, že ani u nejvyzrálejších švestek... celý příspěvek >
Moniliové spále 2024 STOP, 30.3.2024
Záleží jakým zařízením jste stříkal? V takovém větru je nejlepší klasický postřikovač s teleskopem požadované délky a je jedno jestli na ruční a nebo jiný pohon. Rosičům nižší cenové skupiny, se kterým mám zkušenosti bych věřil asi jako výsledku,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
Za deset kg svíce si můžete koupit metr dřeva v neštípané kulatině a nadělat ty švédské... A nebo koupit nějaké staré plechové sudy a topit v nich i klestem a nebo zahradním ořezem, který je jen za práci a odvoz.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika