Příspěvky uživatele - 241.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tresen s podnozi Ptacice/colt, 31.7.2023
Dekuji vsem za rady. Neslo mi pripojit odpoved vubec. 😞
Poradite nekdo, co je to za svestku?, 31.7.2023
Dozravaji ted. Pan mi je shodil zatresenim stromu. jeste pulka stromu byla tvrda. Takze dozravaji plus minus odted.
Poradite nekdo, co je to za svestku?, 31.7.2023
Radotin. Praha-zapad
Poradite nekdo, co je to za svestku?, 23.7.2023
Dekuju. Je opravdu vyborna
Poradite nekdo, co je to za svestku?, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Velke
Poradite nekdo, co je to za svestku?, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Delka
Poradite nekdo, co je to za svestku?, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Dalsi foto
Poradite nekdo, co je to za svestku?, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Velke a uzasne chutove
Poradite nekdo, co je to za svestku?, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Poradil byste mi někdo prosím co je to za švestku? Dozrávají teď. Jsou nádherně měkké. Pecka uvnitř často bývá zlomená. Jdou nádherně od slupky. Tyto jsou pěstovaný bez chemie ale nevíme co je to za druh. Nebo mi to spíš nechtějí říct... celý příspěvek >
Tresen s podnozi Ptacice/colt, 20.4.2023
Moc krásný stromek. Musím se s tím svým poprat. Bylo by mi strašně lito o něj přijít a začínat znovu. 😞
Tresen s podnozi Ptacice/colt, 19.4.2023
Naopak jsem ráda, že jsem u nich ten stromek vůbec sehnala. Nikdo jiný ho neměl. A chtěla jsem přímo tuto odrůdu. Ty třešně jsou prostě vynikající.
Tresen s podnozi Ptacice/colt, 19.4.2023
Tak nádherný stromek na gisele 😯😯😯 já měla pěkně ošklivou giselu 🍒. Zahradu budeme předělávat. 2 roky jsem nemohla nic dělat (mimčo)a teď jsem si našla na Pinterest inspiraci. Tak mám chuť předělávat. Mám ještě... celý příspěvek >
Tresen s podnozi Ptacice/colt, 19.4.2023 Obsahuje fotku
Vpravo je Stella nestříhaná přes 25 let. Ano je velká ale pořád to není smrk v lese. Kupovaná zahradnictví u Bubovic. Vlevo je ten můj stromek. Šestiletý. Vždycky jsem ho stříhala prostě o 0 1/3. Každý rok. Až letos nic.
Tresen s podnozi Ptacice/colt, 19.4.2023
Stromek byl kupovaný na Spomyšl. A měl cedulku colt. Ja tomu věřila. Ale známe, jak to po netu chodí. zakazník chce colt? Ok🤣🤣 Bohužel nešel sehnat u nás u Prahy ve školkách/zahradnictví. Nikdo ho neměl jinak bych šla do školky pro... celý příspěvek >
Tresen s podnozi Ptacice/colt, 19.4.2023
Ano, chci ho udržet v rozumné míře. Aby za pět let nebyl 10m a za 20let 15m🤣🤣🤣 apd. Proto píšu snad v čas. Abych se vyvarovala chybám. V čas zasáhla. Protože když ho nechám tak jak je, budu moct z třetího patra trhat třešně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika