Příspěvky uživatele - 43.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kapková závlaha do skleníku, 19.2.2023
Rubene, nemohla bych vás poprosit o fotku, jak máte zavlažování ve skleníku vyřešené? Nad něčím takovým zrovna uvažuju, ale vidět to by mi hodně pomohlo. Děkuji! O.
Otvírání skleníku, když mrzne, 19.2.2023
Pěkný den, mám nově skleník od firmy Limes (Hobby) s pojezdovými dveřmi. V zimě jsem byla překvapená, že když mrzlo, s dveřmi nešlo naprosto pohnout. Nahoře se do jejich pojezdové dráhy dostane voda, která tam zmrzne, takže když mám dveře... celý příspěvek >
Ulička ve skleníku, 19.2.2023
Souhlasím! Také mám tuto zkušenost a fungovalo to pěkně. Stejně tak dřevěná deska, jak popisuje jeden z diskutujících níže. A ještě mám vyzkoušeno jedno řešení, které vydrží rok a je taky úplně v pohodě, a sice pevný karton z krabice. Když zalévám,... celý příspěvek >
Réva ve skleníku: zkušenosti, 19.2.2023
Pěkné odpoledne, ráda bych se zeptala těch, kdo pěstují révu ve skleníku, na jejich praktické zkušenosti. Zvažuji tuto možnost, ale není mi jasné hned několik věcí. Např. Skleník bude určitě potřeba maximálně větrat, četla jsem tu ve fóru, že pán... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika