Příspěvky uživatele - 168.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel v trávníku, 1.10.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, na konci léta se nám v trávníku rychle rozrostl neznámý plevel, viz foto. Můžete nám prosím poradit, o jaký plevel se jedná, popř. co s tím dělat? Díky moc za info
Rajčata 2022 I, 31.8.2022
Děkuji za info. Uvnitř jsou plody čisté, chuť také OK
Rajčata 2022 I, 30.8.2022 Obsahuje fotku
Na plodech se začala objevovat strupovitost, viz foto. Je to způsobené plísní? Děkuji zkušenějším za názor.
Rajčata 2022 I, 22.8.2022 Obsahuje fotku
Letos jsem dostal několik sazenic rajčat San Marzano, tak jsem měl možnost posoudit možnosti pěstování této známé italské odrůdy. Rostlinám se dosud dařilo na slunném místě i na záhoně, kde je slunce méně. Dosavadní úroda předčila očekávání. Chuť... celý příspěvek >
Habry - žluté listy, 29.8.2021
Habry se žlutými listy bych přihnojil..
Uzení masa studeným kouřem, 4.3.2017
Dobry den s uzením masa teplým kouřem zkušenosti mám, ale chtěl bych vyzkoušet vyudit studeným kouřem.Konkrétně by mě zajímalo jak dlouho udit šrůtky masa (bůček, kýta) o váze cca. 1 kg. A jestli udit v jednom kuse nebo dělat přestávky. Děkuji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika