Příspěvky uživatele - 145.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 6.4.2024
Zapomněla jsem se podepsat... Kateřina A omluvte prosím občas chybějící znaménka, píšu z tlf, lépe se mi pak vkládají fotky
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 6.4.2024 Obsahuje fotku
Včera jsem vydlabala to trouchnivějící dřevo v kmeni, zůstal jen zdravý obvod. Když to vidím, tak dlouho už mi broskvoň asi nevydrží. Takže jdu do varianty očkovat letos v srpnu. Jen... je nějaký důvod, proč radite koupit kontejnerovou broskvoň a ne... celý příspěvek >
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 5.4.2024
Máte pravdu, vzpomínám, že když je už hodně zralá, tak je u pecky někdy až tmavě červená. A pár plodů mívá i rozloupnutou pecku. Takže že by ten Redhaven? Dívala jsem se, Earliglo má ztrát 14 před RH, v polovině července- tak brzo mi určitě nezraje.... celý příspěvek >
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 4.4.2024 Obsahuje fotku
A ještě tento
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 4.4.2024 Obsahuje fotku
Přikládám fotky květů. Kateřina
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 4.4.2024
Bohužel nevím, jaká je to odrůda. Stromek tu už byl, když mi jsme začali stavět.. A ano, už začínám přemýšlet o koupi nového stromku. Ale to víte, tato je tak výborná a co když koupím zrovna odrůdu, která nám nebude chutnat. No těžké rozhodnutí :-)... celý příspěvek >
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 3.4.2024
Díky, tu diskuzi jsem si přečetla. Jen tam stále všichni píšete, že roubujete nebo očkujete - ale na co? Kde ty podnože berete? Asi se ptám úplně neznale, ale např. broskvoňový semenáč- tzn.že v létě zahrabu do země pecku od broskve a ono to vyroste?... celý příspěvek >
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 2.4.2024
Dobrý den, prosím o radu. Mám na zahradě asi 25-28let starou výbornou broskev. Bohužel jí už uhnívá kmen (díra, trouchnivějící dřevo),takže už dlouho asi nevydrží. Letos ale opět krásně kvete. Chtěla bych ji zachovat, nejraději... celý příspěvek >
Plečka, 20.9.2022
Co máte proti Všerobu pana Valáška? Můžete být trochu konkrétní?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika