Příspěvky uživatele - 236.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za odrudu jablone?, 16.9.2022 Obsahuje fotku
Poslední jsou taková malá jablíčka, mohla by to být planá jabloň? Napadl mě i hruškojeřáb, ale chuťově nejsou nic moc, jsou taková trpká. Předem moc děkuji za odpovědi.
Co je to za odrudu jablone?, 16.9.2022 Obsahuje fotku
Čtvrtá jabloň není moc sladká až možná mírně hořká, dužina je bílá měkká, mírně vatovitá.
Co je to za odrudu jablone?, 16.9.2022 Obsahuje fotku
Třetí jabloň, chuť šťavnatá, kyselejší, takové normální jablko, možná mírně kořenitá, ale výrazně nenadchlo.
Co je to za odrudu jablone?, 16.9.2022 Obsahuje fotku
Druhá jabloň má opravdu malá jablíčka, zužují se do špičky, dužina je bílá, křehká, dobrá.
Co je to za odrudu jablone?, 16.9.2022 Obsahuje fotku
Mám na určování ještě další odrůdy, všechny nasbírané během tohoto týdne. První jabloň je chuťově opravdu velmi dobrá, plody nevyrovnané, moc děkuji za odpovědi.
Co je to za odrudu jablone?, 16.9.2022 Obsahuje fotku
Moc děkuji za odpověď, uvažovala jsem i o Golden Delicious, ale ta by měla držet na stromě a tahle opravdu hodně opadává, tak to bude asi opravdu Smiřické, posílám ještě další foto (ta oranžová líčka nejsou moc častá), plody jsou tvarově poměrně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika