Příspěvky uživatele - 218.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 31.3.2023
Ano, opět další mistr světa v chytání za slovo, podobně jak Fík ve skoku pro něco. Hrdinové pěstují rajčata od ledna venku a ti kdo to nedokážou jsou pro ně hlupáci.
Rajčata 2023, 31.3.2023
Už nechte toho poučování coby jak kdo měl, už jste s tím trapnej. Spíš napište, kde to (je -li vůbec něco) pěstujete, protože já kdybych dal rajčata začátkem května ven, jsou zaručeně během pár dnů na prach.
Rajčata 2023, 31.3.2023
Jednak je mimo téma, druhak mi připadne hloupý. Zahrádkařením se hodně zabývá, starší generace a je to tak, že vyrostla za jiného režimu, ono to jinak jaksi nejde. Mladí mají jiné zájmy, děti, moře a pdobně. Až bude nová starší generace, vyrostlá za... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období, 31.3.2023
Je to naopak, réva v 550 mnm roste a plodí, samozřejmě odolné ranné odrůdy a na chráněném stanovišti třeba u zdi. Třeba Somersest Seedless pravidelně přináší vysokou úrodu a hrozny jsou sladké. Naopak meruňky jsem zcela vyřadil, zmrzaly pravidelně. I... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období, 30.3.2023
Ale houby, málo. Zdroje jsou, jak říkal jistý již v propadlišti dějin ministerský předseda. Akorát ty dnešní zprávaři a pechfógli to hodnotí jaksi z příliš krátkého odstupu. A rosničkáři jim přizvukují svými bulvárně laděnými předpověďmi. Psal už... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 29.3.2023
Máte recht!
Drobné zahradní nářadí, 29.3.2023
Pro povrchovou odolnost se používá nitridování. Sice je mi divný, že by někdo nitridoval rýč, ale není to vyloučené. Nerezových ocelí je více druhů, jsou i magnetické, záleží to na poměru legur. 
Zkušenosti se zeleným a růžovým rybízem, 10.9.2022
Podle mně rybízy obecně nejsou moc stolní ovoce.Hodí se dokonale na marmelády a šťávy, na pečené čaje, na ovocné koláče kde se kyselost trochu srazí třeba tvarohem, nebo na muffiny. K přímé spotřebě se hodí snad jen černý pár bobulí semtam. Jestli... celý příspěvek >
Proč na mé zahradě nečervenají rajčata a nekvetou fazole?, 9.9.2022
MHP. Máte recht. PP.
Automatické zavlažování, 4.10.2013
Ve většině zdejších příspěvků se píše pouze o regulaci dešťovým sensorem. Ten však závlahu pouze vypne nebo ponechá běžet. Na trhu jsou však už i cenově dostupné systémy pro zahrady, které řídí zavlažování jen a pouze dle naměřených hodnot počasí na... celý příspěvek >
Závlaha svépomocí, 4.10.2013
No já si teda myslím, že Toro je naprostý šmejd a mnohem lepší je RainBird. Rain Bird mám, známý má Toro a je to nesrovnatelné. Můj trávník je v nejteplepších letních dnech krásně rovnoměrně zelený, jeho místy taky ok, ale místy úplně vyschlý,... celý příspěvek >
Pachira aquatica, 11.2.2013
Dejte ji do koupelny do vlhka!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika