Příspěvky uživatele - 230.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rosolovitá hmota z kmene broskvoně, 4.3.2024
Skuste za sucheho pocasi ocisti ranu mirne ocelovym kaktacem az do ziveho dreva a potrit dukladne naredenym rostokem ocet voda pomer 1ku3 dilum po zaschnuti pretrit stromkovym balzamem        pocitejte stim ze to... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 12.2.2024
Ten kryt je stary pruhledny bakelitovy z nejakych byvalych elektrickych krytu   ktere mi presne zapadnou do podmisek   substrat    pouzivam z vlastniho kompostu ktery je vyroben jen z kompostovaneho  listi ktery... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 11.2.2024 Obsahuje fotku
Semínka paprik jsem vysel 20.ledna. Pod misku s kelímky jsem dal na radiátor a přikryl folií. Jak malé sazeničky nadzvedálaly sezimu, přenesl jsem je pod misku na jižní stranu parapetu okna a přikryl plastovým krytem. Po týdnu jsem úplně kryt... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 20.11.2023
Nato ze je skoro konec listopadu pekna uroda   VASEK5
Paprika Rodrigo, 17.11.2023 Obsahuje fotku
Dnes 17.11.2023 jsem otrhal ve foliovníku posledních 11ks španělských paprik Leanta. Některé už ani nedozrály, zůstaly zelené. Největší červená paprika vážila 41dkg. VASEK5
Paprika Rodrigo, 11.11.2023
Pokud vam to nevadi tak napiste cislo    VASEK5
Paprika Rodrigo, 11.11.2023
Napiste jak vam poslat seminka   nikdy jsem nic neposilal pres ZAHRADA.cs   VASEK5
Paprika Rodrigo, 11.11.2023
Jedna se o venkovni papriky na jednom keru byva v prumeru 6 az 8 plodu zalezi take na odrude cim vetsi plody tim mene plodu a naopak ker stale  roste a prirustaji dalsi mensi plody kdyz je pekny podzim nektere dorostou do technicke zralosti... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 2.11.2023
muzete napsat proc nefunguje  asi nekde delate chybu    ja ho mam dva roky a jsem snim max spokojen   uspesnost u mne   je 75 procent    vasek
Paprika Rodrigo, 29.10.2023 Obsahuje fotku
První foto odrůda PANACHE od firmy DOBRASEMENA, váha papriky 30dkg. Ostatní od 15-20dkg. Foceno 21.10.2023. Druhé a třetí foto odrůra španělská LEANTA, zelená asi už určitě nedozraje. Foceno 29.10.2023. Čtvrté foto poslední úroda paprik LEANTA.... celý příspěvek >
Mýdlo draselné: Přírodní spojenec v boji proti škůdcům na rostlinách, 24.10.2023
Velmi dobra  pripominka   vasek
Řízkování maliníku, 21.10.2023
Dekuji vam za odpoved ale az se maliniky za nekolik roku rozrostou  kolik nechat prutu na 1m cterecni at to neni prehustene vasek
Řízkování maliníku, 20.10.2023
Doby den mel bych dotaz jak daleko sazet od sebe nove maliniky jeden prut a po dvou letech kolik nechat prutu z jedne sazenice   vasek
Paprika Rodrigo, 3.10.2023
Asi jsem se spatne vyjadril nepsal jsem na poli ale polni mysleno venkovni jsou pestovane na zahradce u domu od vysadby bez zadnych foliovych krytu letosni  uroda paprik  hodnotim jako mirne nadprumerna    VASEK5
Paprika Rodrigo, 3.10.2023 Obsahuje fotku
První foto polní paprika Anastázie od firmy OSIVA MORAVIA. Druhé foto polní paprika NELA F1 od firmy MoravoSeed. Foceno 1.10.2023. VASEK5
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika