Příspěvky uživatele - 248.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč zhořkne rajský protlak?, 28.8.2022
Dělám ho tak, že nakrájená rajčata vařím nepřikrytá 2 hodiny na sporáku (míchnu tak jednou za půl hodiny) - zhoustnou. Nechám prochladnout, rozmixuji, přepasíruji, přidám na 1kg protlaku 2dkg soli a 2,5dkg cukru a vařím za občasného míchání ještě cca... celý příspěvek >
Zasychání bromélie, 27.8.2022
Zalévejte do listové růžice - musí v ní být trvale měkká voda, zem v květináči slouží pouze k ukotvení rostliny (v domovině rostou většinou na stromech).           Lída
Jestrab ik chlupacek v travniku, nechat?, 27.8.2022
Tak jsem koukla na net, a zahradnictví Flos u něj píše, že je vhodný na zakrytí ploch, do kvetoucích luk apod. v zahradě, tak je asi OK a nic extra u něj nehrozí... Maximálně by se mohl ukázat někde v záhoně.... celý příspěvek >
Tuleu Gras, 26.8.2022 Obsahuje fotku
Také ji mám, plodů má vždy bohatě (kousek vedle je Hanita), ale u mne dost trpí na monilii plodů (a stříkat na plody, které pak jím, se mi nechce)...   Lída
Srovnání růstu jabloní na různých podnožích, 25.8.2022
Spíš to záleží na tom, jaká byla sazenice, jakou jámu udělali a co do ní dali, jak správně zasadili a při jarní výsadbě hluboko zkrátili (měli by podstatně víc, než při podzimní).           Lída
Choroba rajčete?, 22.8.2022
Není to spálené sluncem? Lída
Neznámá Rostlina v trávníku, 21.8.2022
Ano, popenec - modře kvete, používá se i jako náhrada trávníku, léčivka, jedlá rostlina            Lída
Co je to za rostliny a lze je seříznout?, 20.8.2022
Ta robustnější bude juka a ta hubenější dracéna marginata. Množí se řízkováním zjara. Používá se jak vrchol, tak řízky z kmínku, ponechaný spodek se v místě řezu rozvětví většinou na dva-tři vrcholy. Podrobně je to popsáno na netu.  Lída
Co je to?, 20.8.2022
Larva už ne, jen její svlečka...
Co děláte na jaře s ostříhanou okrasnou trávou?, 16.8.2022
Když použiji váš slovní obrat, tak snižte "oblačnost"... Ony ty vysoké trávy bývají i hezčí v jednotlivých trsech, než ve velkých porostech. Jinak já stébla stříhám na části a dávám dospodu... celý příspěvek >
Choroba/nedostatek zivin/vlahy?, 16.8.2022
To foto??
Neobvyklý půdní profil, 14.8.2022
Neudáváte tloušťku těch vrstev, ale zahradničit se dá všude... Nevím, jak hluboko je ten jíl, ale pro stromky stejně musíte vykopat výsadbovou jámu. Některým spodní voda vadí (třešně, višně - ale záleží i na podnoži).    Lída
Hruška - nerodí, 14.8.2022
Ještě můžete zkusit pohnojit fosforem (superfosfát), podporuje kvetení. Podnož zjistíte jedině na visačce, já mám schované ode všech stromků.      Lída
Pudokryvne rostliny namísto mulče, 13.8.2022 Obsahuje fotku
Mám na jednom záhoně pod keři Waldsteinia ternata. Kdysi jsem dvě koupila a dala na jeden malý záhonek, protože se rozrůstala, píchla jsem pár řízků pod keře a už je porostlý celý záhon pod nimi. Pěkně žlutě zjara kvete a je stálezelená po celý rok,... celý příspěvek >
Řasy v jezírku a pes, 13.8.2022
Pokud to je zelená vláknitá řasa, tak poněkud pomůže doplnit víc rostlin, které odebírají živiny z vody a odlovení řas (třeba namotáním na hrábě). Jinak "zelenou vodu" způsobuje přemíra slunce (zastínit), hnědé řasy zase málo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika