Příspěvky uživatele - 127.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz k oleji, 19.10.2007
Olej SAE 30w je olej pro malou zahradní techniku viskozitní třídy 30. To ale nic neříká o jeho výkonostní třídě. Na obalu jistě najdete ještě údaj o výkonové klasifikaci např SJ/CF. Pak si vyberte klidně olej Paramo viskozitní třídy 15w40, s... celý příspěvek >
Motor jikov, 25.9.2007
Po několika letech provozu mi motor také začal obtížně startovat, až jej nebylo možné nastartovat vůbec. Po několikeré revizi nastavení atd., kdy bylo vše v pořádku jak po stránce karburátoru, tak i zapalování i tlaku ve válci jsem na  radu... celý příspěvek >
Podzimní výsev trávníku, 19.9.2007
A po týdnu častého kropení mi už trávník v celé ploše krásně raší
Ruční sekačka - zkušenosti?, 14.9.2007
Díky za reakce, ale zapomněl jsem uvést, že sečené místo je mimo dosah elektřiny, tak proto ta vřetenová ruční sekačka.
Ruční sekačka - zkušenosti?, 14.9.2007
Rozhodl jsem se, že si koupím nějakou ruční sekačku na 100m2 trávníku. Jenže nemám s těmito typy sekaček žádné zkušenosti. Poradíte, jakou si vybrat a na co si dát pozor??
Jaký vyžínač - benzinový nebo akumulátorový?, 27.8.2007
Dík za postřeh, na zahradě nemám elektřinu, tak půjdu do toho benzinové, ale fakt je problém, že tomu nerozumím, tak abych nekoupil něco nekvalitního.
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 8.5.2007
Mám HECHT 945 a nemůžu si ji vynachválit, byla za 4.790.-Kč.  Nevím jestli to je chyba, ale hned pozná špatný benzín. Používal jsem od Benziny , bez problémů,  jednou otec natankoval u Hypernovi  a špatně chytala. U prodejce mě... celý příspěvek >
Tanaka, 1.3.2007
Dobrý den, má někdo informace o japonské zahradní technice TANAKA? Dekuji
Marunaka, 27.2.2007
Pokud můžu poradit srovnejte s dalším japoncem Tanakou. Momentálně mají akci na model TBC 430 PFLV za 13 900,-!!!!!. Je to profi s kompletní anti-vib. 40cm3/2,3PS. Motor 2-takt Pure-Fure emise strašně nízké. Daváží to firma z jižní moravy ND bez... celý příspěvek >
Hebe Andersonii, 21.9.2006
Dobrý den prosím o informaci, zda je květina HEBE trvalka na zahradu či pokojová květina. Děkuji Kuracinová
komule ze semen, 19.9.2006 Obsahuje fotku
Poradíte mi, prosím, jak se množí komuse ze semen? Kdy se vysévá a jestli do půdy nebo do květináče
okousaný rododendron, 19.9.2006
A nemůže to být lalokonosec?
Slimáci, 10.8.2006
Jak se dají sehnat ty parazitické hlístice?
Šárka na meruňce, 24.7.2006
Na zahrádce máme dvě meruňky. Ta první je naprosto zdravá, ale druhá má šárku. Dá se trom ještě zachránit? Může se toto ovoce bez obav konzumovat? Popř. vařit marmeláda?  Plody totiž rostou a uzrávají. Postiženy jsou i jejich... celý příspěvek >
škúdce na borovici, 15.6.2006
Měl jsem na borovici něco podobného. Zabral postřik přípravku proti mšicím. Auris.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika