Příspěvky uživatele - 224.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je tohle za rostlinu?, 8.10.2012
líčidlo americké i na vebu to tak najdeš
Identifikace něčeho, nevím ani čeho, 30.8.2012
roste mi mezi jahodami, nerad bych je tím zahubil... ale potřebuji se toho zbavvit...
Identifikace něčeho, nevím ani čeho, 30.8.2012 Obsahuje fotku
nevíte někdo co je tohle a jak se toho zbavit, ani na Randup to nereaguje...
Tykev - Goliáš, 26.8.2012
 Na plodu tykve velkoplodé se začaly tvořit praskliny, ale stopka ještě není zaschlá.Co dělat, sklidit jí nebo nachat dále růst.
Noholist himalájský, 18.9.2011
Mám semena noholistu a na jaře je chci zasít, tak jsem si na tém noholist otevřel vyhledávač a našel mj. Váš dotaz. Vzhledem k tomu, že je skoro 3 roky starý, už asi rostlinu pěstujete a máte s ní zkušenosti. Údajně je to rostlina mrazuvzdorná (no,... celý příspěvek >
Padlí, 29.5.2011
Prosím o radu. Bohužel jsem až teď, kdy už jsou na stromě asi 1-2cm velké jablíčka, zjistila, že jsou tři jabloně totálně napadené padlím. Můžu použít postřik Discus či něco jiného i teď když už jsou plody? A bude to co platné?Jedna jabloň je odhadem... celý příspěvek >
Křovinořez Solo 111B, 13.5.2011
Zdravím pánové Také bych uvítal nějaké informace, ještě nikdo nemá zkušenosti?Hlavně sečení se strunou, potřebuji pravidelně sekat-asi 6x do roka malou plochu-asi 200 metrů Díky Standa
Listy na meruňce, 2.7.2010
Děkuji za odezvy. Místo pro meruňku jsem volila tak, aby bylo teplé a v závětrné straně, ale máte pravdu, že je blízko stěny, chystám se jí přesadit na podzim do sadu, tam sice nebude tak krytá, ale je tam více místa.
Listy na meruňce, 30.6.2010
Můžu se zeptat co znamená ten Bergeron?
Listy na meruňce, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Mám rok vysazenou meruňku a nějak se jí točí listy, je to normální nebo trpí nějakou chorobou. Díky.
Výběr elektrické pily, 28.2.2010 Obsahuje fotku
Jestli můžu poradit, tak bych bral Dolmar(Makita) s motorem podél.Např.M UC40/30 nebo Dolm.ES 21/35A.Makitu mám v práci a s 2000W můžete dělat všechno. Zdravím
Zimní provoz u Dolmar PS 45/35, 8.1.2010
Zdravím.Měl bych dotaz na pana J.S.jestli je u této pily nějaký přepínač na z.p.a nebo jistli na pilku zima nemá vliv. Případně radu jak sní mám v zimě pracovat.Mám ji rok a jsem sní velmi spokojen. Děkuji za reakci
Dolmar ps 45/35 ano či ne?, 26.12.2009 Obsahuje fotku
Zdravím.Ano to se stalo mě ani nevím jak, ale reklamaci my neuznali.Proto sháním jiný za rozumnou cenu.Podle mne se to stalo při startování kdy pila kopla a šnůra nebyla volná aby se namotala. Henry.
Slepice nenesou vajíčka, 13.12.2009
Prosím, neví někdo kde se prodávají krmné škvarky pro slepice v Českých Budějovicích. Předem moc děkuji za radu
Neznamy stale zeleny ker, 2.11.2009
Kalina vrásčitolistá - prosím o radu, jak ošetřit tuto kalinu asi 4 m výška, většinou nestříhaná, nyní ořezána sousedem přes plot do holého dřeva a jen z jeho strany. Ořezány větve o průměru 0,5 - 3 cm. Děkuji za radu Marcela.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika