Příspěvky uživatele - 28.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
První preventivní postřik proti PB, 21.9.2022 Obsahuje fotku
Jak jsem dříve psal, zde foto zaschlého květu asi s plísní.
První preventivní postřik proti PB, 16.9.2022
HP bude kodové značení pro příjmení d*n*č*k
Rajčata 2022 I, 13.9.2022
Bylo jich jen pár, ostatní stačily zčervenat a šli do mrazáku =). Převážně zelené ale asi dvě červené rajčata jsem tak našel s hnědým flekem... Jakmile něco uvidím, vyfotím...
Rajčata 2022 I, 11.9.2022
Aaano sousedé měli brambory úplně hnědé...
Rajčata 2022 I, 11.9.2022
Doplňuji po delší době. Nemám foto, ale poznám PB... Mám dojem, že plody to na keřících to chytlo jen ty v poslední várce tj. ty zelené, co jsem dal domů dozrát. Začali pak tak divně hnědnout... Tak to je PB
Rajčata 2022 I, 11.9.2022
U mě pošla všechna keříčková - šejk, Darinka, diana, Rubinek. A to i přes chemii co jsem do nich narval. Byly to hold keře, co se dotýkaly země. Jinak všechna tyčková rajčata se drží. Mají jak posttřik Dithanem na listech, tak nasála Ortivu pro... celý příspěvek >
Rajčata 2022 I, 1.9.2022
Já likvidoval keříčkové minulý týden, kvůli PB. Měl jsem je ve foliáku spolu s tyčkovými. U tyčkových jsem zatím našel zasažený jeden list a co jsem si všiml, tak se plíseň takticky vydala po uschlých květech po opylení. Byla skoro na každém.
Pěstujete keříčková (determinantní) rajčata?, 31.8.2022
Aha aha, zkoušel tady někdo druhou generaci u startky? Nějak bych se chtěl ústalit a nenakupovat každý rok semena pořád dokola. Stupické se mi letos nějak s plodností zaseklo a teď se zajímavě zase rozjelo, moc to nechápu. Ale startka, ta plodila... celý příspěvek >
Pěstujete keříčková (determinantní) rajčata?, 31.8.2022
Jak vůbec se k těm semínkám dostáváte? Dáváte na květ ponožku, než se otevře? Já jsem strašný skeptik... Já se bojím sebrat semena jen proto, abych neměl křížence. Přeci jen těch druhů mám poblíž sebe vícero.
Pěstujete keříčková (determinantní) rajčata?, 29.8.2022
Pěstoval jsem letos keřčková rajčata šejk darinka diana rubinek Darinka asi nejsladší, má ale větší šlupku, což mi nesedí. Diana o trošičku méně sladší ale pořád dobré rajče, navíc šlupka nejde cítit.  Rubinek už pěstovat... celý příspěvek >
Rajčata 2022 I, 24.8.2022
Takže nejvyšší naměřené hodnoty brix Start 7.2 Stupicke 7.2 Tornádo 5 (zrálo nějak pomalu, bylo červené ale měl jsem ho asi ještě nechat déle) Bejbino 6.2 Rubínek 6.2 Start je asi víc nakyslé jak stupické a taky se mi zdálo, že se musí nechat... celý příspěvek >
Rajčata 2022 I, 24.8.2022
To s tou kyselostí a cukernatostí je dobrý postřeh. No tak mám aspoň další hračku =D. Děkuju
Rajčata 2022 I, 23.8.2022
Můžu se zeptat velkého pěstitele, které rajče považuje za nejsladší =)? Včera jsem si objednal refraktometr, zajímalo by mě kolik to co vypěstuju dosáhne stupňů na brix stupnici. Třeba podle chuti se mi zdá stupické sladší jak bejbino... No... celý příspěvek >
Rajčatům uhnívání vnitřky, 7.8.2022
Děkuju za info
Rajčatům uhnívání vnitřky, 7.8.2022 Obsahuje fotku
Rajče 🍅 je navenek pěkné po rozkrojení však zahnívá u semen a stěny jsou zpuchřelé. Jedná se o odrůdu šejk.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika