Příspěvky uživatele - 169.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 20.4.2010
Na zpracování ovoce a zeleniny si ještě nějaký čas počkáme, ale posílám recept na křenex, protože křen je už venku a nemusíte ho strouhat pokaždé když dostanete chuť. 30 dg křen nakrájet na co nejmenší kousky, 2dl převařené studené vody, 1 dl oleje,... celý příspěvek >
Předpěstování cypřišku letního, 19.4.2010
Cypřišek mám asi 15 let jako živý plot pod terasou.Semínka jsem sela na místo a všecko vzešlo. Na podzim změní barvu na rezavou, nechám na místě co nejdéle, pak vytrhám.Na jaře vyroste sám velice hustě.Je třeba protrhat, popř. asi v 5cm přesadit.... celý příspěvek >
Vlašské ořechy - nový recept, 19.4.2010
Milý pane včelaři, ořechy s medem si dělám k televizi, je to moc dobré, ale nikdy mě nenapadlo nechat rozležet.Zkusím, ale nevím, jestli vydržím čekat.Už se těším až budou kvést lípy. Sednu si pod ně a poslouchám bzukot.Hodně radosti z včeliček přeje... celý příspěvek >
Oleandr, 19.4.2010
Děkuji za radu, letos vyzkouším.Jeden mám krásný plnokvětý něco mezi růžovou a broskvovou barvou tak doufám, že se podaří.Má jenom tři větve, vloni výhonky neměl, ale cosi už roste.Do buchlovické zahrady jezdíme alespoň 2x ročně, je se tam na co... celý příspěvek >
Oleandr, 18.4.2010
Z dovolené jsem si taky přivezla řízky, ale neujaly se.Neměla jsem je v tmavé sklenici. Kamarádka říká, že se neujaly proto, že nebyly odřezány z hlavního stonku.Ví někdo jak to je? Milena
Vydrží hrnkové narcisy ze supermarketu na další sezonu?, 18.4.2010
Před 3 lety jsem narcisky po odkvětu strčila do hlíny, vloni vykvetly cca 25cm vysoké, letos jenom 10cm. Zkusím přihnojit. Ale teď nebo až příští jaro? Milena        
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika