Příspěvky uživatele - 182.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytníkový džem, 16.6.2013 Obsahuje fotku
Chystám se udělat si rakytníkový džem, který bych dávala do bílého jogurtu nebo dětských kaší.  Tzn. vymačkat přes husté sítko šťávu z plodů rakytníku, smíchat 1:1 s fruktózou a pak pomalu vařit, dokud směs nezrosolovatí. Nakonec naplnit do... celý příspěvek >
Jakou keramickou pánev?, 9.5.2013
Keramickou pánev mám 3 roky - zatím spokojenost, i když věčně asi nevydrží. Oleje dávám jen pár kapek... V porovnání s teflonovou mi keramická pánev přijde lepší. Titanová by měla být nejkvalitnější, ale ještě jsem jí nevyzkoušela, protože keramická... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 3.5.2013
Nevíte někdo, kde sehnat šunky a další uzeniny značky Bilbo Zedníček - jejich řadu E-free? Myslím v běžných obchodech mimo jejich podnikovou prodejnu v Mostě... díky
Šunka bez rychlosolí, 1.5.2013
Díky moc všem za tipy a rady - vyzkoušela jsem šunkovar, který považuju za skvělý vynález; podle mě při jeho použití není třeba sarnytr přidávat, když domácí šunku zkonzumujeme do 2-3 dnů a že nemá růžovou barvu mi nevadí :-) Na domácí prosciutto si... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 7.4.2013 Obsahuje fotku
Už delší dobu marně sháním šunku bez rychlosolí, která by neobsahovala ani dusitan sodný, ani dusičnan draselný, ani chilský ledek. Miluju prosciutto a jamón, ale při čtení etiket jsem zjistila, že v 99% je buď E250, E251 nebo E252 – nejen v šunkách... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika