Příspěvky uživatele - 249.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor Al-ko 18-102 HD, 29.8.2021
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo nevlastníte zahradní traktor AL-KO T 950 comfort.Motor Tecumseh 17HP,2x nůž 92cm.Jaké máte zkušenosti.Děkuji za názory na tenhle stroj
Traktor špatně startuje, 29.6.2021
Baterku jsem nabíjel přes autonabíječku.Je nabitá.rpstylle@seznam.cz
Traktor špatně startuje, 28.6.2021
Zdravím, také jsem pořídil starší traktůrek Rider XE 70.Na startér nastartuje jen jednou a pak již nechce naskočit.Na ruční nátah ale naskočí.Nevím čím by to mohlo být.rpstylle@seznam.cz
Klobásy opět nakyslé, 18.3.2021
Zdravím, udírnu vyhřívejte tak dlouho, dokud se nezbavíte veškeré vlhkosti uvnitř uzáku.Já to provádím v zimním období cca 1,5hod.Na teploměru mám i 100-110C.Při rozehřívání (vysušování) uzáku se používá obyčejné dřevo, např.smrk.Dřeva se spálí... celý příspěvek >
Klobásy opět nakyslé, 14.3.2021
Zdravím, nevím jak jste udila.Udírna musí být před vložením masa, klobás,dokonale vyhřátá (vysušená).Topeniště má určitě rošt, který do topenště udírny nepatří.Kouřovod (roura od kamen) se může ochlazovat, dehtovat.Při tak krátkém kouřovodu cca 1m... celý příspěvek >
Uzení masa, 21.1.2021
Zdravím, zkusil bych vyměnit teploměr.Může být špatný jak píše Jezevec.Jestli při uzení z masa kape hodně omastku, tak v žádném případě neudíte na 40 ani na 60C.Pokud udíte na 60C a poté na 40C, tak maso nemůže být upečené.Za 8 hodin nemám vyuzené... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 5.11.2020
Zdravím, já maso napichuji na plechu co se dává do trouby. Při napichování z masa nějaký ten solný roztok vyteče. Když mám maso napíchané a uložené v nádobě, tak k němu naleji roztok který mi vytek na plech. Dám plastové prkénko a zatížím žulovou... celý příspěvek >
Průměr komínu k udírně, 27.9.2020
Zdravím, udírna s takovým odvodem kouře není jen má, je jich hodně.Udírna nemusí mít tah jako kotel.Některé udírny nemají vůbec komínek.Přebytečný kouř odchází škvírama mezi prkny.Když uděláte otvor v co nejvyšším místě ve štítu, tak je to bez... celý příspěvek >
Popínavá (stálozelená) rostlina na západní zeď, 13.7.2020
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se břečt'an sám udrží na plechové garáži, nebo potřebuje oporu.Chtěl bych nechat plech porůst.Děkuji
Nakládání a vakuování masa na uzení, 12.7.2020
Naložené maso musí být potopené v láku, jinak se bude kazit.Proto to zatížení.Také při zatížení se z láku vytlačí přebytečný vzduch který vněm je. rpstylle@seznam.cz
Teploměr do udírny, 15.5.2020
Zdravím, pokud je káblík na stropě, tak teploměr měří teplotu u stropu kde je největší.Teploměr u udírny by měl být ve středu uzeného masa.rpstylle@seznam.cz
Jak uchovávat klobásy?, 8.4.2020
Zdravím, klobásy můžete vyhodit.Já osobně bych je nejed ani po omytí.Ta místnost s plísní dole na stěnách není vhodná k sušení klobás.Lepší je půda kde proudí vzduch.rpstylle@seznam.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika