Příspěvky uživatele - 118.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování malin, 9.9.2009
On už nějaký kombajn na sklizeň malin existuje? Prosím o info .
Kdo krade vejce, 9.9.2009
Ještě bych dodala, paní Cleo, že podkladky mohou být pro psa prima hračka, pokud psa máte a pouštíte-li ho v noci ven. Máte-li obavu, že by kuna mohla příště vzít celou slepici, tak asi máte velký otvor v kurníku, kudy by kuna slepici odtáhla. Pak by... celý příspěvek >
Bezinky, 9.9.2009
Já pravá povidla dělám jen ze švestek, zhruba jednou za tři roky a to úplně bez cukru a bez jakéhokoliv koření. A protože jejich zhotovení trvá tak hodně dlouho, dělám je ve velkém množství ale ne každý rok. Poměrný mix ovoce, který uvádím výše... celý příspěvek >
Ořechy, 9.9.2009
Náročnější je, z mého pohledu, postarat se, aby se lískové ořechy tolik nerozmnožovaly. Mám tři keře, z toho dva jsem si vyrobila odkopkem prutu z původního keře. Keře se snažím udržovat s několika kosterními silnými větvemi a to znamená... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika