Příspěvky uživatele - 167.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevíte co je tohle za pokojovou kytku, 26.2.2009
Dobrý den určitě je to přerostlá tořivka když ji na jaře ostříháte adáte ven do závěsu tak vám krásně modře pokvete je to moc krásná kytička ale dá to práci ji přezimovat zdravím jarca
rada, 8.10.2008
Dobrý den chtěla jsem poprosit nevíte co je to za kytičku jen doufám že se to podaří poslat moc to neumím
Blecha ze zahrady do bytu?, 12.7.2008
já nevím co řešíte když víte, že to jsou blechy psí a ty na člověka nejdou zdravím
Fíkovník Smokvoň, 30.6.2008
děkuju za poradu bydlím ve středočeském kraji tak nevím na zimu ho asi dám do sklepa amyslíte že ho mám přesadit na jaře do většího květináče a nebo ho mám už dát do země a nebo vůbec ne poraďte děkuju jarca
Fíkovník Smokvoň, 29.6.2008
Dobrý den koupila jsem si letos smokvoň  je to malý stromeček a má se čile k světu, myslíte že ho mám nechat v květináči a nebo ho příští rok zasadit do zahrádky mám o něj strach poraďte děkuju jarca
Schisandra, 27.6.2008
Dobrý den mám takový problém mám klanoprašku už asi tři roky ale vůbec neroste je pěkná zelená ale pořád stejná mám ji mezi dvěma borůvkami tak jestli ji vadějí nevím nemáte někdo zkušenosti třeba s přesazováním děkuju Jarca
Co to je za pokojovku?, 7.5.2008
dobrý den chtěla jsem vám říct že tahle kytička je Tořivka.Já ji mám už léta a kvete v polostínu vlétě venku krásnými modrými kvítky a je převislá.Zdravím jarca
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika