Příspěvky uživatele - 93.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cerv v kvetinaci rajcat, 5.8.2022 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, nasla jsem na povrchu kvetinace s rajcetem cerva, pri zahrabani v kvetinaci byly dalsi jen tesne pod povrchem, hloub ne. V jinem kvetinaci to neni. Nevite co je to zac?? Obavam se, aby nezlikvidoval rajcata. Dekuji za... celý příspěvek >
Chybi okurce dusik?, 4.8.2022
Pro 189.108 neverim, prt jsou tam smajlici😉🙊🙈
Chybi okurce dusik?, 4.8.2022
Dekuji, mr.ky jedny🤣🤣, rostina mela byt vuci sviluskam odolna🙈. Nicim to strikat nebudu, pestuji bez chemie. 
Chybi okurce dusik?, 4.8.2022 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, prosim o radu. Pestuju hadovku(koupenou v zahradnictvi, upravena proti chorobam😉) v kvetinaci, mela uz dost okurek, občas pohnojim granul. slepicakama. Nyni ma takovou strukturu listu(jinak mivala normalne zelene). chybi... celý příspěvek >
Proc praskaji plody jahod, 1.8.2022
To mozna mate pravdu, ve vyvysenkach je 1/3 kravskeho hnoje a pohnojila jsem hnojikem. Dekuji🤗
Proc praskaji plody jahod, 31.7.2022 Obsahuje fotku
Dobry den, letos jsem vysazela do vyvyseneho zahonu staleplodici jahody. Jsou osklive a praskaji plody. Nevite cim to muze byt?? Dekuju za pomoc. 
Magnolie hnede listy, 18.7.2022 Obsahuje fotku
Dobry den, prosim co ma magnolie za nemoc?? Maji to obe dve, mensi i vetsi a druha mensi je bez vady. Vsechny jsou na jedne strane zahrady, maji stejne podminky. Loni ta prvni mensi to mela na každým listu, presto letos nádherně kvetla.Dekuji za... celý příspěvek >
Co chybi rajcatum, 15.7.2022 Obsahuje fotku
List
Co chybi rajcatum, 15.7.2022 Obsahuje fotku
Listy
Co chybi rajcatum, 15.7.2022 Obsahuje fotku
Zlute listy
Co chybi rajcatum, 15.7.2022
Dobry den, prosim dokáže někdo poradit  co chybi rajčatům? Zloutnou jim spodni, nejstarsi listy. Jsou pěstovane v pytlich.Hnojim Kristalonen, jeden tyden modry sáček(vapnik), druhý tyden bily sáček(NPK). Plody jsou krásné, bez známky poškozeni a... celý příspěvek >
Rododendron chradne - prosim o radu, 14.7.2022
Dekuji Vam za radu, kaminky jsem odhrnula, jak odebrat rizky vygooglim. 😉👍🏻🙌🏻
Rododendron chradne - prosim o radu, 14.7.2022
Prosim vas pokud nem´ate radu k tomu, jak mu pomoci, tak mi neodpovidejte. Nez jsem ho přesadila načetla jsem na netu, ze mu přesazeni nevadi.ptz ma melke koreny, sel s obrovským balem. Nechtela jsem ho nechat podriznout novým majitelem. 
Rododendron chradne - prosim o radu, 14.7.2022
Myslela jsem si, ze je to presazenim, bohuzel nebylo mozne ho drive vysadit na toto misto do predzahradky, s novym majitelem po dedeckovi nebyla rec, chtel ho hned podriznout a v me zahradce ho palilo slunicko, nemel kozsek stinu. Kaminky rozpalene... celý příspěvek >
Rododendron chradne - prosim o radu, 14.7.2022 Obsahuje fotku
Dobry den, prosim o radu Dědeček mel na zahrádce nádherný rododendron, ktery tam byl ve stinu, dědeček zemřel, domek se prodal a manžel me rododendron vykopaĺ na jaře a provizorne presadil do rašeliny, nez budeme mit hotovou predzahradku.Hned druhy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika