Příspěvky uživatele - 37.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Hecht MTS 40, 11.7.2008
Pro J.S. Měl jste pravdu. Je to poškozený píst. Včera jsem to rozdělal a zjistil zapečené kroužky a tři docela hluboké rýhy na pístu. Tady bude muset být nový píst. Válec se zdá OK. Tak se pokusím sehnat píst jako náhradní díl. Co jsem se informoval... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht MTS 40, 10.7.2008
J.S. díky za tip. Podívám se ten píst a uvidím. Měl jsem na to podezření, ale taky jsem se toho trochu bál. Ale víc možností už asi nebude. Ještě jednou dík.
Křovinořez Hecht MTS 40, 10.7.2008
Ten vzduchový filtr upadl, protože kryt byl utažen tak, že zalisovaná matka se z plastu vytáhla. Takže ten nízký kompresní poměr by signalizoval na poškozený válec?
Křovinořez Hecht MTS 40, 10.7.2008
Mám asi jeden rok křovinořez Hecht MTS 40. Až na drobnosti (upadený vzduchový filtr a nefunkční vypínač) fungoval celkem dobře. Když jsem naposledy sekal, tak asi po jedné hodině provozu motor zhasl a už nešel nastartovat. Benzín byl na dně a tak... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor na 1800m2, 21.11.2007
Máte sice pravdu, ale pokut si někdo umane, že je to drahé, tak to tak je a basta.
Technika orby, 13.11.2007
Pokut se díváte i po jetých převodovkách pak vybírejte jen DSK 317. T 20tku raděj nebrat pokut nebude za pusu. Nemá moc ráda velkou zátěž na zpátečku (orba). Je to její slabé místo. Ona ta hřídel se šnekem tlačí na spodní ložisko a tam je ten... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 13.11.2007
Tak co pane J.S. stačí vám ujištění od Vari když ode mne jste měli pochybnosti. Holt co nenapíšete vy je nevěrohodné. Proto budu zvažovat další informace stran Vari stejně by tomu asi nikdo nevěril.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika