Příspěvky uživatele - 234.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brogio - nástroj pro křovinořezy, 17.8.2008
Píšou něco o pevném pracovním oděvu, botech, přilbě, rukavicích..., ale nic o výrobcích křovinořezů, kteří tyto nástroje schválili k používání na svých výrobcích, nic o homologaci... ale zajímavé to je, takový mulčovač.
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 17.8.2008
Citace z lesního zákona: Vlastník lesa je povinen chránit les před znečišťujícími látkami unikajícími nebo vznikajícími při jeho hospodářské činnosti. V lese je povinen používat výhradně biologicky odbouratelné oleje k mazání řetězů... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 17.8.2008
To ne, někde jsem to četl, že lesní správa má pravomoc dělat takovéto kontroly a že pokuty jsou nepříjemné. Pokud to najdu, tak to sem přidám.
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 17.8.2008
A co takhle nehledět jen na cenu, ale také na ekologii? Až vás někdo v lese vychytá s M6AD v nádržce tak to ušetřené stejně doplatíte. Používám Bipol až na konci sezóny (nejsem dřevorubec) tím AD-čkem trochu protáhnu čerpadlo aby se nezaneslo - jak... celý příspěvek >
Brogio - nástroj pro křovinořezy, 17.8.2008
Dobrý den. Při brouzdání internetem jsem našel podivný řetězový nástroj pro křovinořezy Brogio. Na videu to vypadá dost nebezpečně, protože není použit žádný kryt. Máte někdo zkušennost s tímto sekacím nástrojem?
Jakou hobby benzinovou pilu?, 6.8.2008
Dobrý den. Tak se také přidám. Mám hoby Stihl MS210 a jsem s ní spokojený. Malá spotřeba, velmi dobře řeže a dá se koupit za 6990Kč. Nedávno mi pan J.S. v tématu "a opet vyber pily" popsal, jak je vlastně řešená - je to takový střed, ne úplně... celý příspěvek >
a opet vyber pily, 4.8.2008
Vyčerpávající odpověď. Jsem tedy klidný, řežu jednou za týden tak tu jednu nádrž maximálně. Mám akorát trochu problém s pětilitrovým kanistrem benzínu, který bude už brzy starší dvou měsíců - ale příště natankuji míň paliva. Původně jsem se chtěl... celý příspěvek >
a opet vyber pily, 4.8.2008
Dobrý den. Promiňte že Vám vstupuji di diskuse, koupil jsem MS210, hlavně proto, že Stihl má slevu a stála jen 6990Kč. Pane J.S., nevíte náhodou, jak je na tom tato pilka s kvalitou, resp. konstrukcí? Zajímalo by mě, jak moc na ni musím dávat pozor -... celý příspěvek >
Který z křovinořezů Solo, 4.8.2008
Mám Marunaku s se stejným motorem Kawasaki 48ccm. Zatím veliká spokojenost - motor je poměrně tichý a velice silný. Pokud má Solo 148B také antivibrační systém, tak bych klidně ušetřil.
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 21.7.2008
Dobrý den. Marunaku jsem koupil před cca. 14-ti dny - TH48DX PRO. Strunovou hlavu jsem dostal se zalitým šroubem, úplně stejnou jakou dodává k OleoMacu Mountfield. Prodejce v Uničově mi doporučil olej (1:50 - v CZ návodu je chyba) a lithiové mazivo... celý příspěvek >
Křovinořez Husqvarna 125R, 18.7.2008
No já vím, nic moc. Ale myslel jsem to dobře - mám prostě podobně "výkonný" ale neznačkový stroj, který popisované práce s osmizubým kotoučem hravě zvládá, tak pro Husqvarnu to bude brnkačka...
Křovinořez Husqvarna 125R, 18.7.2008
Dobrý den. Než jsem zakoupil Marunaku HT48DX PRO, vlastnil jsem Oleo-Mac 725T, což je v podstatě "podobné" jako 125R. Přežil semnou 8let bez jediného servisu a jede i teď (skoro zázrak - podle mnoha zkušenností zde na fóru), ale s větší plochou byl... celý příspěvek >
Křovinořez Marunaka, 10.7.2008
Zdravím. Taky jsem ho po přečtení většiny příspěvků ke křovinořezům z tohoto fora koupil (dle mého názoru úžasná hračka) - kvalitní zpracování, strunová hlava již není zmetek (ale je docela povená se zalitým šroubem - úplně stejnou dává i Monťfild),... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika