Příspěvky uživatele - 240.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s identifikací, 21.4.2024
Vyfoťte detail lodyhy, okraje listů a úpon listu na lodyhu. Ta večerní vůně není spolehlivý údaj, záleží také na teplotě.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 12.4.2024
Horní příspvky jsoui ode mne - Jiří Janča.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 12.4.2024 Obsahuje fotku
a skleníček
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 12.4.2024 Obsahuje fotku
A je tu 14. sezóna skleníku Venus.- můžu to psát stále dokola... Duralová konstrukce a polykarbonáty bez problémů. Dřevěný rám - hniloba nepokračovala, oprava betonem nebyla nutná Zima žádná, minimum -9 C, sníh jsem ze střechy ometat... celý příspěvek >
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 25.4.2023
Tak to já jsem dr. Schütze ani p. Fleichera osobně již nezažil. Do Astrophyta jsem začal chodit, až když byl předsedou p. Moučka. To byly časy, v závodním klubu brněnské Vlněny se sházelo i přes sto členů. Osmdesátá léta byla zlatým věkem všech... celý příspěvek >
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 24.4.2023
Ve skleníku je v zimě v noci stejně jako venku, pokud svítí slunce, tak i ke třiceti stupňům. Jak opakovaně píšu v předchozích příspěvcích, kaktusy tam jsou od konce března do listopadu. Tento skleník se v zimě vytápět nedá,.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 23.4.2023 Obsahuje fotku
A je tu 13. sezóna skleníku Venus.- můžu to psát stále dokola... Duralová konstrukce a polykarbonáty bez problémů. Dřevěný rám - hniloba nepokračovala, oprava betonem nebyla nutná Zima celkem žádná, minimum -8 C.asi 2 noci Sníh jsem... celý příspěvek >
Kalokvet, 28.8.2022
Z Madeiry jsem si přivezl kalokvět teprve letos, ale mám desítky let několik kalokvětů zatahujících i stálezelených, změnu barvy jsem u nich nikdy nepozoroval. Vysvětlení změny barvy by mohlo být v tom, ža Vám dcera přivezla přivezla v balíčku... celý příspěvek >
Identifikace rostlin, 26.6.2022
Takto asymetrické listy mají pouze begonie 
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 11.4.2022 Obsahuje fotku
A je tu 12. sezóna skleníku Venus. Duralová konstrukce a polykarbonáty bez problémů. Dřevěný rám pod skleníkem na asi 50 cm vyhnil - napadení dřevokaznou houbou, - co šlo jsem vyšťoural šroubovákem a nacpal do mezery kvalitní beton. Perfektně... celý příspěvek >
Rozpoznání rostliny, 27.1.2022
Charakterem růstu to připomíná rod Aeschynanthus, ale z nich žádný nekvete modrými květy, byly opravdu modré?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika