Příspěvky uživatele - 151.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdouloň obecná, 7.4.2022
Plánuji na podzim vysadit kdouli a vybírám odrůdu, jakou máte zkušenost s odrůdou Champion a dozrála by i v 450m? Podle popisů je prý osvědčená v našich podmínkách nebo doporučujete jinou odrůdu?
Pravokořenný stromek, 7.4.2022
Díky za reakce, o to jsem se pokoušel, sklep máme, ale počítám s tím, že to letos nevyjde a zkusím to za rok..napadlo mě to, když jsem viděl podnože (mám myrobalán), jak jsou tenké a tak jsou tenké i rouby a snadno proschnou, ale za pokus nic nedám..... celý příspěvek >
Meruňky 2022, 7.4.2022
To jste mne nepotěšil :(mám zasazenou Goldrich, zatím neplodila, mám ji rok a půl, ale těšil jsem se, že za pár let budou meruňky... vybíral jsem ji, že je odolnější i do vyšších poloh (jsme asi 450 m.n.m.), jako druhou mám Velkopavlovickou, ale tu... celý příspěvek >
Pravokořenný stromek, 7.4.2022
Zdravím, letos jsem poprvé koupil podnože, že se pokusím něco naroubovat..a jsou to takové klacíky s pár kořínky, takže asi jen řízkované a dané do vody..tak jsem narouboval, zasadil a zatím čekám, jak to dopadne..a teď k dotazu. Když se řízkují... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika