Příspěvky uživatele - 200.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva 2022, 14.9.2022
Sazenice jsem si pořizoval od pana Jonáše, a je pravda, že nějaké záměny asi mám... Red Globe začalo být sladké již před několika týdny, v tu dobu byly bobule spíš do oranžova. Možná se v této fázi dozrávání RG sklízí, aby hrozny vydržely. Ale záměna... celý příspěvek >
Réva 2022, 14.9.2022 Obsahuje fotku
Red Globe panenska úroda. Možná má silnější slubku, chuť mi to ale nikterak nekazí. Jinak má příjemnou vyváženou chuť, dokonce mám pocit, že cítím i lehký muškát. Postřiky jsem dělal tři. Takže já jsem s touto odrůdou zatím spokojený. Marek.
Réva 2022, 27.8.2022
Já si to o Negru myslel doteď také, ale letos je všechno jinak. Nejpozději rašilo, nejdříve dozrálo (dřív než Prim) a postřik zatím jen jeden. Jedna necnost mu však zůstala, pokud se zavčasu nesklidí stojí chuťově za prd. Marek.
Réva 2022, 24.8.2022 Obsahuje fotku
Letošní největší překvapení Negro.
Meruňka Vesprima, 25.7.2022
Na podzim ji budou mít. Ď. M.
Meruňka Vesprima, 23.7.2022
Nevíte pane Petře, kde se dá Vesprima pořídit? Marek.
Veharda, 23.7.2022 Obsahuje fotku
U nás je vítěz Veharda, stříbrná je Leskora a třetí Pinkcot.
Meruňky 2022-2, 21.7.2022 Obsahuje fotku
Takto krásnou pecku má naše meruňka minimálně 10 let, na chuti a plodnosti ji to ale neubírá. Pro nás to byla vždycky Velkopavlovická, když jsem ale viděl co udělá šarka s VP, docela o tom pochybuji. Marek.
Sundrop, 5.7.2022
Poděbrady. Vehardu mám na St.Julienu, ale roste až podezřele rychle... Příští rok mi snad zaplodí Koolgát, nákup Spomyšl, měl být také St.Julien, ale roste snad ještě bujněji než Veharda, vzhledem k tomu že podrustá, tak odhaduji Myrobalán...... celý příspěvek >
Sundrop, 4.7.2022 Obsahuje fotku
Pokud máte na mysli pane Petře mě, Marka s Pincotem, tak já už vám budu jen závidět... Ještě mi dozrává na tříleté Vehardě pár plodů, ale tím už končím.☹️
Nejranější odrůdy meruněk II, 29.6.2022
Díky za odpověď.
Nejranější odrůdy meruněk II, 29.6.2022 Obsahuje fotku
U mě se Pinkcot pro letošek rozloučil tímto mackem a plody Leskory začínají dozrávat... Před týdnem jsem očkoval, dnes po deštích odpadly řapíky, myslíte si že se očka chytla? Děkuji. Marek.
Nejranější odrůdy meruněk II, 24.6.2022 Obsahuje fotku
U mě násada malá ale když to vynásobím třemi není to zas tak hrozný. 😆 Teď ještě co udělají s meruňkami dnešní bouřky. Marek.
Nejranější odrůdy meruněk II, 21.6.2022
Pěkná Leskora pane MH. I když je nepodajná vaše práce je ní vidět. Marek.
Nejranější odrůdy meruněk II, 21.6.2022 Obsahuje fotku
Vyvazoval jsem až jsem měl strach že větve prasknou někdy od podzimu, posuďte sam s jakým výsledkem... Marek.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika