Příspěvky uživatele - 62.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2022, 19.2.2022 Obsahuje fotku
Momenálně mám jen dvě Startky. Jedna ta vlevo je po zasypání osmi spodních listů, a druhá je zapěstovaná z odříznutého vrcholu nad pátým listem. Rozdíl je patrný. Podobný pokus jsem dělal i s EM Championem. U něho není rozdíl tak markantní, myslím si... celý příspěvek >
Záhada Kristalonu (zdravé rajče a paprika), 18.2.2022
V každém substrátu dusík je. Podle mne tento dusík pro předpěsování sazenic stačí. To je má zkušenost nehledě na to co uvádějí výrobci substrátů. Kdyby tam nebyl, bylo by to ihned poznat na listech. S dusíkem je potřeba hnojit opatrně, protože... celý příspěvek >
Záhada Kristalonu (zdravé rajče a paprika), 18.2.2022
Pochopitelně doma rostliny Phosfikem nestříkám, ale rostliny zalívám. Líbí se mně, protože neobsahuje skoro žádný dusík, který bývá příčinou bujného růstu a za nevhodných světelných podmínek i vytahování rosltlin. Ten fosfor by mně měl pomoct k tomu,... celý příspěvek >
Záhada Kristalonu (zdravé rajče a paprika), 15.2.2022
Já sazenice většinou nehnojím, ale tentokrát jsem se rozhodl podpořit kvetení a před třemi týdny jsem poprvé pohnojil Phosfikem. Dnes jsem hnojil potřetí. Phosfik nemá moc dusíku, ale nemám pocit, že těm mým rajčaům dusík chybí. Ledek vápenatý... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 14.2.2022 Obsahuje fotku
Musel jsem všechny sazenice přeskládat, protože se vzájemně stínily. Zatím mně kvetou a tvoří plody jen mrazu odolné odrůdy od ruského šlechtitele P.Sarayeva. Všechny ostatní mají jen nasazeno na květy, ale zatím se nic nerozvíjí. Vlastně mně to ani... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika