Příspěvky uživatele - 169.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
réva, 7.8.2006
Dobrý den, vůbec nic v tom nehledejte a hlavolam už vůbec ne. Obrácený slovosled (nejdříve druhové a pak rodové jméno) u pojmenování rostlin mě jenom trochu tahá za uši.  U smrku ztepilého přeci taky divně zní ztepilý... celý příspěvek >
réva, 1.8.2006
 Dobrý den, naše milá rostlinka se jmenuje réva vinná. /vitis vinifera/ . Není to ani víno ani vinná réva. j.h.
stolní odrůda, 1.8.2006
Dobrý den, doporučuji KRYSTAL, nevymrzá dobře plodí, na keřích nepřezrává a navíc, dobře se vyrovnává s pěstitelskými chybami nás amatérů. Tuto odrůdu pěstuji již téměř deset let v počtu cca 60 keřů. j.h.
Termín pro osečkování, 1.8.2006
Dobrý den, osečkování  provádím ve druhé dekádě srpna. j.h.   
Vadnutí okurek Saladin, 5.5.2006
Na trhu jsem koupil 10 ks okurek. Asi 5  dnů po sadbě ve skleníku začaly vadnout. Můžete mi prosím poradit čím to může být? Děkuji
Ředkvičky, 1.5.2006
Dobrý den, mám ve skleníku celkem vysoké ředkvičky, ale bohužel né příliš velké bulvy. Zalévám a větrám dost. V čem je problém. Nebo je ještě brzo? Děkuji
Popínavka v interiéru, 6.4.2006
Prosím kdo poradí, kde se dá koupit popínavka Tetrastigma. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika