Příspěvky uživatele - 82.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Top 4 odrůd, 16.11.2021
letní Williamsova červená, Vasarine sviestine a Isolda podzimní Mramornaja, Konference, Nojabrskaja zmní Erika, Bohemika
Které je lahodnější? Antej, Auksis, Empire, Amirál, Lucy, Andera, Kreja, Alwa, Primadela a Ligol, 5.11.2021
Primadela má taky tady na foru vysoké hodnocení. Velice jemná a lahodá chuť a jemná slupka. Lucy si taky zahrádkáři hodně pochvalují a řadí ji chuťově vysoko... Zatím se mi jeví pořadí od... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 4.11.2021
Miodar je naprostá lahůdka... jablko je menší,  sušší, méně šťavnaté, zato neskutečně sladké, voňavé, voní až pomerančově, ananasově, slupka je silná akorát, jen dlouho nevydrží cca týden po sklizni... velikou předností je sklizeň již na začátku... celý příspěvek >
Moruše, 31.10.2021
V "Zahradnictví Na Zázvorce" Mgr. Mařan doporučuje nízké formy moruší, dorůstající cca 2,5 metru jako i deální do malé zahrádky. Tak jsem si jednu koupil, cena skvělá... Jenom nevím jestli se dá pěstovat v nadmořské výšce 510 m.n.m., jestli už to... celý příspěvek >
Které je lahodnější? Antej, Auksis, Empire, Amirál, Lucy, Andera, Kreja, Alwa, Primadela a Ligol, 23.10.2021
Ligol si sadaři hodně pochvalují, zejména jeho vyváženou chuť a dlouhou skladovatelnost, na houby je taky docela odolný. Určitě je to dobrá volba. Bylo by skvělé najít nějaké subjektivní umístění mezi výše vyjmenovanými odrůdami pouze z hlediska... celý příspěvek >
Které je lahodnější? Antej, Auksis, Empire, Amirál, Lucy, Andera, Kreja, Alwa, Primadela a Ligol, 17.10.2021
Můžete prosím napsat Váš žebříček lahodnosti - od nejlahodnějšího po méně lahodné... Stromky jsem vysadil 350 m.n.m. Antej, Lucy, Kreja, Primadela, Honey crisp a Florina a 510 m.n.m. Auksis, Empire, Amirál, Alwa, Andera a Ligol
Jablone Andera,Artiga,Reluga,Lady Silvia, 15.10.2021
Andera mě také zajímá, zejména její chuťové vlastnosti ve srovnání s Admirálem, Ligolem, popř. Empire nebo Auxis, které jsem také vysadil... ve vyšší poloze 510 m.n.m.
Jabloň Antej, 15.10.2021
Letošní rok jsem je obě vysadil a stromky na podnoži M26 rostou skvělě (letošní silné padlí zvládly ve zdraví i bez postřiků). Pěstuji Auxis v 510 m.n.n., Antej ve 350 m.n.m.  ...až zaplodí dám vědět, čekám že se naplní informace o... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 14.10.2021
Miodar naprostá lahůdka, sice rychlle přezrává a moučnatí a le zase plodí mezi prvnimi jablky... méně šťavnatější, sladší a sušší mám raději než šťavnatá a kaselkavá... a navíc bonus - v chuti á pomerančově ananasovou příchuť... proč jen se tolik... celý příspěvek >
Jabloň Antej, 14.9.2021
Antej by mne také zajímal, zejma jakou má dužninu, sílu slupky, sladkost, kyselost atd... Podobně Auxis... Jsou to dovezené odrůdy z východu... má je tady někdo odzkoušené, respektive udělali na někoho dobrý dojem? Prosím poraďte. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika