Příspěvky uživatele - 211.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Durancie, 27.9.2021
Takže stejně mám smůlu, neb nemám Osvědčení o odborné způsobilosti abych mohl tento postřik koupit.
Durancie, 27.9.2021
Děkuju. Loni měly monilozu neskutečnou, a nasbíral jsem tak 40 kilo, a všechny shluky, na které jsem dosáhl jsem strhával. Letos je to o dost lepší až na to sesychání. S postřiky nemám žádné zkušenosti. Napíšu si.
Durancie, 27.9.2021
Můžu se zeptat na Vaši lokalitu? Tady na Hodonínsku 3/4 úrody jsou zeschlé, nedozrálé, jdou špatně utrhnout (natož setřást) a i ty co nejsou seschlé jsou tvrdé a málo sladké. V písčité půdě, odkopky či semenáče.
Popenec v trávníku, 17.8.2017
Já ho naopak pod keře, rybízy atd. úmyslně sázím. Výborná půdopokryvná rostlina. Při kvetení je i velmi pěkný a voní po mátě. Taktéž dávám i pár listů do salátu. Má plytké a nepříliš husté kořeny, takže narozdíl od trávy nekonkuruje mladým keřům a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika