Příspěvky uživatele - 153.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Li-ion aku baterie, dodaná nenabitá, nedaří se mě ji nabít, 24.5.2022
Tak jsem také podlehl a koupil si zahradní aku nářadí podle mého názoru renomované značky. Nová Li-ion baterie byla dodaná ve stavu, že se indikátor po stlačení spínače ani nerozsvítil. Rychlonabíječka by měla baterii zakoupené kapacity nabít za méně... celý příspěvek >
Honda startuje jen na sytič, 13.4.2022
Rozdělat a vyčistit karbed podle návodu na youtube, ve spreji čistič karburátoru a drátky na protažení trysek, nejlépe sada nových těsnění, správně poskládat (dodržet pořadí a polohu těsnění) pak seřídit volnoběžné otáčky otáčkoměrem přes šroubek na... celý příspěvek >
Kolik koupit sadbových brambor?, 26.3.2022
Tak v minulém týdnu zakoupené sadbové brambory v bau bau (tradiční dodavetel neměl, nevadí, Princess vloni vypěstované z jeho sadby byly jak sněhuláci),  125- za 5kg, odrůdy Princess  (pěstuji roky) bohužel velké hlízy, jen 65ks a na... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilou Stihl, MS 231m, Ergostart, 14.2.2022
Děkuji za reakci, je to jedna z možností, ale nechci kupovat bez záruky.  Asi nikdo moc MS231 nepoužívá. Překvapilo mě, že u pil Stihl na které jsem se díval zmizelo zajištění zadního krytu filtru na jednu páčku a jsou tam 4 šrouby, podle mě je... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilou Stihl, MS 231m, Ergostart, 7.2.2022
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli někdo používáte MS231 na zkušenosti. Jestli můžete doporučit. Použití zahrada, výjimečně nějaká souška v lese, zatížení pár hodin v roku, neživím se tím, nejčasteji dřevo do průměru 30cm i tvrdé. Jinak u mě bude... celý příspěvek >
Která zelenina je odolná španělským slimákům, 7.2.2022
I když je zde o slimácích několik témat, dovolil jsem si otevřít toto další. Boj se slimáky už pomalu vzdávám a hledám zeleninu, kterou bych mohl letos pěstovat bez její likvidace slimáky. Okurky, dyně a cukety nevypěstuji jinak než z předpěstovaných... celý příspěvek >
Vytápění foliovniku, 11.1.2022
A co zkusit něco jako tranšej, tj. zakopaný skleník s proskleným pouze stropem, v létě odnímatelným. Najde se někdo, kdy by s tím měl zkušenosti? Údajně tak přes zimu u Černého moře chránili proti mrazi citroníky, příkop s výsadbou zde byl přes zimu... celý příspěvek >
Issai - mini kiwi, 24.10.2021
U mě Issai několikrát propadlo, vysazoval jsem je j možná i 4x. Je skutečně samosprašné a plodí často již prvním rokem (ostatní arguty nejčastěji 4-5 rokem po výsadbě). Ale v mých (našich) podmínkách nepřirůstá a vymrzá, namrzá, zkrátka neroste. I... celý příspěvek >
Marmeláda ze zamražených bobulí (maliny, jahody), 9.10.2021
Děkuji, pěkný víkend.
Marmeláda ze zamražených bobulí (maliny, jahody), 30.9.2021
Tak už mám zamražených 1,5kg malin a žádná odpověď, asi to nikdo zatím nezkusil.
Kalkulace polykarb. skleníku (tepelné výpočty), 27.9.2021
Myslím si, že zmíněná rajčata a papriky kromě tepla potřebují hlavně světlo, to bude ten limitující faktor a určitě to v zimě bez přisvětlení nebude fungovat. Tak jak počítáte potřebný výkon z povrchu a tepelných ztrát tak by to v prvním přiblížení... celý příspěvek >
Marmeláda ze zamražených bobulí (maliny, jahody), 26.9.2021
Máte prosím někdo zkušenost s vařením marmelády ze zamraženého ovoce (maliny, jahody)? Teď co 2-3 dny sbírám 1/2kg malin a kdybych čekal až toho bude na vaření marmelády tak mě to zplesniví, takže zatím doplňuji volné místo v mrazničce. Máte někdo... celý příspěvek >
Sterilovaná červená řepa na boršč, 26.9.2021
Můžete prosím uvést postup, zkoušel jsem kvasit červenou řepu a nevykysala? Děkuji
Plíseň bramborová 2021 - stav fronty, 24.9.2021
Můžete prosím vyjmenovat ty odrůdy, které byly letos nejodolnější plisni bramborové, nejlépe ty co lze běžně koupit semena? Děkuji a pěkný nadcházející víkend. Jarda od Tišnova
Podzimní pěstování okurek, 4.9.2021
Dobrý den, opakovaně posledních několik roků zkouším srpnovou venkovní výsadbu okurek ze sazenic se střídavými úspěchy - předloni mohu tento pojkus hiodnotit jako úspěšný, vloni zvítězila rychle plíseň, ale několik ks jsem přece jen sklidil. Letos... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika