Příspěvky uživatele - 245.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubováni švestek, 7.7.2008
Dobrý den, lze roubovat peckoviny (jde mi o švestky)teď v červenci tzv.za zelena pouze za kůru nebo má šanci na úspěch i roubování kopulací na letošní výhony? Děkuji za názor.
oskeruše, 21.4.2008
Dobrý den, zasadil jsem v tomto týdnu oskeruši.Zajímal by mne názor na řez těchto stromků.Ať už řez po výsadbě nebo pak později řez výchovný.Je jako stejný jako u většiny ov.strmoků, nebo má svá specifika(jako třeba broskvoně, višně). Dík za... celý příspěvek >
Roubování švestek, 14.4.2008
Dobrý den, dotaz pro p.Vysloužila a další zkušené ovocnáře.Jedna ov.školka v blízkosti mého bydliště nabízí podnož myrobalán(á3kč)Vzhledem k tomu, že mám na zahradě poměrně široký sortiment švestek a renklod chtěl bych nějaké nakoupit a pokusit se... celý příspěvek >
Kde sehnat durancii?, 19.3.2008
Dobrý den, durancie má v sortimentu p.Radim Pešek na www.stareodrudy.org
Doporučte prosím školku v Libercekém kraji, 18.3.2008
Dobrý den, jezdím si pro stromky již několik let do velké ovocné školky v Klášteře u Mnichova Hradiště a vždy jsem byl spokojen.Je to sice z Liberce asi 40 km ale určitě vyzkoušejte.
Roubováni švestek, 17.3.2008
Dobrý den, pane Vysloužile, tak jsem se o to na základě Vaší výše uvedené rady tento týden pokusil.Chtěl jsem se ještě zeptat po jaké době se u roubování na kopulaci odstranuje páska. Děkuji a přeji všem hodně zdaru při jarním roubování.
hrušeň Thirriotova, 3.3.2008
Dobrý  den, má někdo zkušenosti s pěstováním této hrušně? Dík za názory.
broskvoň z pecky, 13.2.2008
Dobrý den, poradí někdo vyzkoušený postup na vypěstování broskvoně z pecky?
druh renklody, 6.2.2008
Dobrý den, popsal jste jí velice přesně včetně toho bujného růstu. Pravděbodobně je to tedy Oulinská. Vloni jsem ji postříkal přípravkem Calypso proti pilatce a úroda byla nádherná.
druh renklody, 4.2.2008
Dobrý den, mám na zahradě strom renklody (ryngle) přibližně 15-20 let starý, má velké kulaté plody, v dozrávání krásně žluté barvy. Jsou větší než zelená renkloda. Neví někdo jaký to může být druh.Děkuji za stanovisko. Přeji všem hezký den.
Roubováni švestek, 26.11.2007
Dobrý den, zahradu mám sice docela velkou a rozmanitou, ale všechny stromky jsem doposud pouze nakupoval. V současné době bych však potřeboval přeroubovat 2 švestky které vytvořily nový kmínek z podnože (ten původní uschnul) jsou již asi 120 cm... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 15.11.2007
Dobrý den, ve školce Klášter nad Jizerou mi byla do polohy 550 m nad mořem, slunná jižní stráň, okraj Českého ráje doporučena meruňka Bergeron. Jsem zvědav na názor odborníků, zda to bylo dobré doporučení od pracovníků této poměrně velké zahradní... celý příspěvek >
jaká je to hrušeň, 9.11.2007
Dobrý den, neví náhodou někdo jaký je správný název hrušně, které se u nás (oblast Českého ráje) říká lidově Solanka? Jedná se o hrušeň, která u nás má konzumní zralost v druhé polovině srpna. Není tedy vůbec vhodná k uskladnění. Má žluté sladké... celý příspěvek >
Hnojení trnek - postřik, 8.11.2007
Děkuji za názor. Ještě k tomu hnojení. Myslíte, že vápno pomůže stromkům stejně jako vápenec? Jaký druh univerzálního hnojiva je nejlépe použít a v jakém množství (v gramech k jednomu stromu)? V případě, že bych teď na podzimhnojil močůvkou, vápnem... celý příspěvek >
Hnojení trnek - postřik, 7.11.2007
Dobrý den. Čím je nejlepší přihnojovat švestky a slivoně staré 5 až 15 let? Je dobrá kombinace močůvka + vápenec? Děkuji za reakci.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika