Příspěvky uživatele - 144.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda rajčete, 7.4.2009
Nevíte, zda existuje odrůda rajčat odolná (nebo aspoň odolnější) proti plísni bramborové.
Mám je zalít, 3.4.2009
Ahoj je mi teprve 12,ale mám asi 30 kaktusů a po té zimě sem si všimla, že mám dva úplně zhnilé a ten jeden je úplně lehký a pořád se vybluje na strany, ale je jich hodně a musím je zosadit mezi nimi jsou i nenapadené mám je radši co nejdřív... celý příspěvek >
Dendrobium nobile, 24.3.2009
Jak poznám, zda de o teplo či chladnomilnou? Má fialové květy se žlutým středem a rostou z jednotlivých oček-kroužků na tlustém jakoby rákosovém pahýlu. Jsou dost velké. Na štíku je uvedeno dendrobium nobile. Děkuji.
Vysávání popela z krbu, 3.2.2009
Jěště jeden příspěvek jak to dělám s popelem v krbových kamnech, když se mi to nechce po ránu povysávat. Mám obyčejné krbové kamna (Romotop), ráno vemu smetáček a smetu popel z roštu do popelníku, pokud zůstanou nějaké větší kousky nespáleného... celý příspěvek >
Vysávání popela z krbu, 21.1.2009
Nejlepší řešení na vysávání popela z krbu či krbových kamen je zakoupení přímo vysavače na popel-cena cca 3000,-kč. Je také třeba dodat, že je důležité, aby dřevo bylo spáleno co nejlépe, protože jinak na roštu jsou zbytky (kousků) nespáleného... celý příspěvek >
Grilování - uzení syru, 2.12.2008
1kg sýru eidam 30%. 30dg dietního salámu nebo šunky Sýr i salám nastrouhat na hrubo, nebo nakrájet na kostky. Promíchat a vložit do dámske silonové punčochy. Punčocha by měla byt trojmo aby neprotékal tuk. Udíme dvě až tři hodiny, dle... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 7.7.2008
měl jsem taky blechy máme kočku i psa dobrý je biolit proti létajícímu a lezoucímu hmyzu
Slimáci, 7.7.2008
dávám kolem záhonku roztlučené skořápky a slimáci přes ně nelezou
Zlatý jilm napaden zelenýmy chuchvalci, 16.6.2008
Zdravím všechny zahradní nadšence a žádám o radu. Letos jsme zasadili mladý Zlatý jilm. Na jaře mu vyrašily krásně zbarvené listy, ale od června je má napadené takovými zelenými, tvrdými, chlupatými chuchvalci..podobné vlašskému ořechu. Vrchní... celý příspěvek >
Jonsered LM 2147 CMD, 7.5.2008
Dobrý den-chtěl jsem se zeptat, zda náhodou nemá někdo tuto sekačku? vyhlídl jsem si ji v katalogu prodejce ale při návštěvě na prodejně mi zrovna doporučována nebyla -nízký výkon motoru -a prý né zrovna povedený model B&S series 550- kolísání... celý příspěvek >
Jiřiny mi nekvetou, 4.5.2008
Letos poprvé jsem si objednala hlízy jiřin a zasadila teď na jaře. Za jak dlouho by asi měly vyrašit? Děkuji.
Co dělat s rybami v zimě?, 8.2.2008
Kdy začít na jaře rybičky (karasy) krmit?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika