Příspěvky uživatele - 164.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pořízení kozy, 14.3.2011
láska k zvířatům je opravdu hezká, má ji jistě mnoho lidí a máte jí i jistě vy ale otázka je taky zvířatům trochu rozumnět a pokud máte takové otázky kolem dojení kozy tak to s vašemi znalostmi nebude až dak dobré a ono i dojení kozy chce grif.na... celý příspěvek >
Jahody - jak na to, 25.2.2011
at vám chutnají stompové jahody:-)
Jahody - jak na to, 25.2.2011
já to udělal tak: sklidil ranné brambory, uhrabal záhon, po obvodu dal staré fošny zároven se zemí na to netkanou textilii kterou jsem přebil latěma po celém obvodu, odjel na dovolenou...,mí dva krásní jezevčíci se nudili a měli jste vidět... celý příspěvek >
Jaký je lepší - sklo nebo plast?, 24.2.2011
je jasné že výrobce skleníků nebude propagovat polykarbonát, mám obojí jak sklo tak polykarbonát, výhody a nevýhody v pěstování zeleniny dodám až na podzim, skleník mám z pozinkovaného plechu už mnoho let a není problém s rezavěním, plasták jsem... celý příspěvek >
Polykarbonatový skleník Gren line profi, 21.2.2011
ten skleník jsem stavěl loni na podzim na rám z vingle který byl svařený a ukotvený kulatinou do země asi na 6ti místech a na něj jsem přišrouboval pozinkovaný rám skleníku, montáž šla dobře, stavěl jsem to sám asi den víc určitě ne, ti... celý příspěvek >
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 14.1.2011
mám léta skleník od limesu a jsem spokojen a loni na podzim jsem si koupil plasták od laniplastu podobný venusu, když jsem to začal skládat tak jsem nevěřil že to první vítr neodnese ale je to celkem dobře vymyšlené a jednoduché a lehké to je asi... celý příspěvek >
Jaká rajčata do skleníku?, 23.2.2010
má zkušenost je že ve skleníku nemám nikdy plísen pokud dostatečně větrám a zalívám pouze na zem kde mám textilní folii, rajče nesmí dostat vodu na list,.
Vejce mizí, 5.1.2010
Každá slepice když snese vejce, tak to dá širokému okolí na vědomí.
komáří larvy - likvidace, 6.7.2008
mohl by nekdo poradi jak zlikvidovat komáří larvy v jezírku
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika